Drāmas hospitālis ir starptautisks tiešsaistes mākslas projekts, kas norisināsies 11. un 12. augustā. To nepārtraukti varēs vērot tiešraidē Abandoned House Gallery mājas lapā www.gallerywindow.com, kā arī atsevišķas tiešraides un procesa atspoguļojums tiks ievietots projekta Facebook lapā.  Radio NABA ēterā - performances veidotājas, jaunās mākslinieces, raidījuma "Melnā kaste" veidotājas Māra Uzuliņa un Justīne Vaivode.

Benedikts Spinoza savā darbā “Ētika” raksta: “Ja cilvēki dzimtu brīvi, tad viņi nevarētu izveidot nekādu jēdzienu par labu un ļaunu, kamēr vien viņi būtu brīvi.”

Iedvesmojoties no Spinozas apcerējumiem un Bena Peina (Ben Payne) lugas "Grēcinieks" (Sinner), performance būs mēģinājums dekonstruēt sociālos, reliģiskos, filozofiskos un psiholoģiskos uzskatus par absolūti labo un absolūti slikto.

Performanci īstenos Justīne Vaivode un Māra Uzuliņa sadarbībā ar somu mākslinieku Panu Ollikainen un Juho Poesiloe Pöysti izveidoto Abandoned House Gallery Igaunijā. Notikumu atbalsta Arts Promotion Centre Finland.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.