MVT Vasaras mājā 19. jūlijā, plkst. 18.00 tiks atklāts projekta “Skaņai vajag mākslu”* jau trešais desmit dienu garais mākslas un mūzikas baudīšanas piedzīvojums. Šeit satiekas jaunie talantīgie mākslinieki un izcili, pieredzes bagāti mākslinieki un mūziķi, lai starpdisciplinārā projektā caur mākslas darba vizuālo uztvērumu veidotu radniecīgu skaņu gleznu un laikmetīgu vidi, kurā sastapties latviešu modernistu gleznām ar to muzikālajām māsām. Raidījumā dzirdama saruna ar fonda "Mākslai Vajag telpu" valdes locekli Katrīnu Jaunupi un māksliniecisko vadītāju Kristiānu Brekti.

“Skaņai vajag mākslu” trešā šīs vasaras izstāde veltīta Māra Ārgaļa mākslas darbam (bez nosaukuma), ko uz skaņu pasauli pārnesis komponists Imants Kalniņš. Izstādes scenogrāfiju veido 2016. gadā radusies mūzikas, sporta un mākslas sabiedrība ar neierobežotu atbildību GolfClayderman.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.