28. janvārī plkst. 19 "Dirty Deal Teatro" (DDT) pirmizrādi piedzīvos režisores Lauras Čaupales izrāde bērniem “Otrā pusē” - brīnumains stāsts par dzīves ritējuma izzināšanu. Šoreiz raidījuma fokusā izrādes bērniem, bērni kā teātru apmeklētāji un ieskats jaunās DDT izrādes "Otrā pusē" tapšanas procesā. Raidījumā būs dzirdama saruna ar izrādes tekstu autori Loti Eglīti un cilvēku, kas rūpējas par bērnu izrāžu repertuāru "Šmulītis" DDT - Kristiānu Drevisnku.

Atskārsme, ka ne viss ir mūžīgs, bērniem ir citādāka nekā pieaugušajiem. Grūti aptveramais rada daudz jautājumu un paver bezgalīgas iespējas savu priekšstatu radīšanai. Ko bērni domā par dzīves beigām? Kas notiek pēc tam, tur, otrā pusē? Vai no nāves tik tiešām visiem ir bail un kā tikt ar to galā? Radošā komanda izrādi veidojusi nevis no pieaugušo, bet gan pašu bērnu perspektīvas. Būtisku ieguldījumu izrādes tapšanā devušas tikšanās ar bērniem un sarunas ar bērnu ārstu un reanimatologu Pēteri Kļavu. Kāds ir šīs izrādes tapšanas process un kādas sajūtas tās sniegs bērniem par to sarunās Radio NABA raidījumā "KŪL: Kultūras ūnijas laiks".

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova