​Radio NABA​ šajā nedēļas nogalē, no 30. jūnija - 1. jūlijam, raidīs tiešraidē no sarunu festivāla “Lampa”, Cēsīs.
​Tāpēc raidījuma iepazīsimies ar festivāla organizatoriem un uzzināsim, kas sagaidāms šajā festivālā.​

Ēterā un festivāla norises vietā divu dienu garumā būs dzirdamas sarunas par zinātnes, izglītības un kultūras nozīmi sociāli aktīvas sabiedrības veidošanā, piedāvājot gan skaņu eksperimentus, gan satīru, gan izzinošas sarunas.​Raidījumā būs dzirdama saruna ar Egit​u​ Prām​u​, ​festivāla  programmas kuratori, Leld​i​ Prūs​i​, festivāla producent​i​​ un Jāni Ķīnastu, festivāla Reģionu programmas kuratoru.

Radio NABA šajā tiešraidē tiks jauktas metodes, vārdi pārvērtīsies skaņās un skaņas vārdos. Divas dienas - 30. jūnijā un 1. Jūlijā – būs dzirdamas sarunas ar zinātniekiem, pētniekiem, māksliniekiem, studentiem, politiķiem, uzņēmējiem, festivāla dalībniekiem un organizatoriem.

Radio NABA telts “Pagriez pasauli!” festivāla ietvaros tiks veidota kā aktīva skaņu laboratorija, kurā varēs iesaistīties arī ikviens interesents. Piektdienas pēcpusdienā Roberts Gobziņš un Mixmaster Raitis meistardarbnīcā praktiski iepazīstinās ar skaņu pasauli un skaņas dažādajiem spēka veidiem, izmantojot lenšu magnetofonus un dažādus lauka ierakstus. Aicinot sabiedrību domāt plašāk, kā papildinājums diskusijām ēterā norisināsies festivāla sarunu un notikumu iedvesmotas performatīvas etīdes. Savukārt, sestdien būs dzirdamas izzinošas, studentiskas un izklaidējošas sarunas par tehnoloģijām, augstākās izglītības sistēmu, zinātni, mākslu un kultūru, kas iegriež pasauli. Būs audiāla tikšanās ar Latvijas Universitātes rektoru prof. Indriķi Muižnieku, LU Studentu padomes pārstāvjiem, zinātniekiem un pētniekiem.