Rīta programmas "Nabarīts" ietvaros piektdien 12. Janvārī rubrikā #DigitālāsBrokastis no plkst. 8.00 – 9.00 tiks apskatītas tādas tehnoloģiju pasaules aktualitātes kā audio kasetes, SpaceX kosmosa lidojumi un kā hakeri ir iedzīvinājuši amerikāņu hip-hopa grupu N.W.A. Papildus tehnoloģiju pasaules aktualitātēm tiks apkopoti klausītāju #būsnebūs prognožu spēles.

#DigitālāsBrokastis šefpavāru Ahhhķi un Nabarīta personības Kozmenu un Putnu varēs redzēt arī tiešraidē Radio NABA Facebook lapā.

Turpinot 2017. gadā uzsākto, arī šogad #DigitālāsBrokastis ir izteikusi gan nopietnus, gan komiskus pareģojumus par to, kādi notikumi mainīs tehnoloģiju pasaules nākotni. Kā raidījuma klausītājiem, tā cilvēkiem, kuriem interesē tehnoloģijas, līdz ceturtdienas beigām ir iespējams izteikt savu viedokli Radio NABA sociālajos tīklos prognožu spēlē #būsnebūs. Visi spēles dalībnieki piedalās izlozē par ekskluzīvām balvām no Radio NABA. Prognožu spēle #būsnebūs ietver plašu tēmu klāstu, sākot no Elona Maska SpaceX grandiozajiem plāniem un beidzot ar to kā tehnoloģijas ietekmē Latvijas skolēnu ikdienas mācības.

#DigitālāsBrokastis ir humoristisks tehnoloģiju šovs, kas skan katru piektdienu laika posmā no 8.00 līdz 9.00 Latvijas Radio 6 – Radio NABA viļņos 95.8 FM vai tiešraidē internetā www.naba.lv. Raidījumu vada Ahhhķis (Artis Ozoliņš), un par humoristisko piedevu "Nabarītā" rūpējās Kozmens (Mārtiņš Kozlovskis) un Putns (Gatis Cīrulis).

#DigitālāsBrokastis ir klausāmas ierakstā "Nabarīta" LSM lapā.