2. decembrī Radio NABA aicina uz svinību lielkoncertu - Radio NABA 15. gadadiena, Eduardam Veidenbaumam - 150.

Vienotu priekšnesumu veidos “Rāva”, “Martas Asinis”, “Čipsis un Dullais”, “MMMM”, “Tehnikums”, “Podruga”, Juris Kulakovs un Ieva Akurātere, kā arī filozofu apvienība “aaafterwork”.  Vakara gaitā būs vērojama nepieradināta video un Dj programma, visi apmeklētāji dāvanā saņems ekskluzīvo Radio NABA kalendāru 2018. gadam. 

Vaidi un gaidi, / Strādā un gādā, — / Projām būs smaidi, / Rūpes tik prātā.

lebrūķē alu, / Nebēdā galu, / Nedomā daudz, — / Laimīgs tu būsi, / Kamēr reiz kļūsi / Kapenēs rauts. / Eduards Veidenbaums

Līdzās ierastajam mūziķu repertuāram koncertā būs dzirdamas kompozīcijas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem gan mūsdienīgos elektroniskos ritmos no ilgi gaidītās ritmiskās orģinālmūzikas izlases “Veidenbaums. Vaidi un Gaidi”, gan arī klasiskajā Jura Kulakova un Ievas Akurāteres programmā - “Septiņarpus dziesmas” ar Eduarda Veidenbauma vārdiem”.  Vakara programmu papildinās filozofu apvienība “aaafterwork”, kas piedāvās refleksiju “Radio-aktīvais Veidenbaums”. Apvienību veido trīs filozofi - Andrejs Balodis, Andris Hiršs un Ainārs Kamoliņš, kuri šī gada ietvaros realizē performatīvu un akadēmisku projektu “Mehāniskais Veidenbaums”. 

Pasākuma sākums plkst. 20.00, durvis no 19:30.

Ieeja maksa: 8.00 EUR (līdz 5. novembrim jeb pirmajām 100 biļetēm), tuvojoties pasākuma norises datumam biļešu cenas augs.

Biļetes var iegādāties vietnē ticketshop.lv.

Koncerta norises vieta: Latvijas Universitātes (LU) nebijušo gadījumu koncertzālē Aspazijas bulvārī 5.  Tā ir vieta, kur 1925. gada 1. novembrī ar operas „Madame Butterfly” translāciju oficiāli tika atklāts toreizējais Latvijas Pasta un telegrāfa departamenta Rīgas radiofons, savukārt šodien tā ir LU Biznesa,  vadības un ekonomikas, Medicīnas, Vēstures un filozofijas fakultāšu, kā arī  LR6 - LU Radio NABA mājvieta.

Pasākumu organizē LR6 - LU Radio NABA (95,8 FM, www.naba.lv, DAB+).