Spilgtākie brīži, karstākās sarunas un festivāla “LAMPA” nozīmīgākie akcenti divās pārraidēs būs dzirdami Radio NABA ēterā šo piektdien un sestdien, plkst. 19:00, kad ēterā būs dzirdams īpašs skaņu tilts, kas vienos radio klausītājus ar festivālu Cēsīs.

Sarunu vešanas kultūra mēz būt dažāda: izbļaustīšanās, pretējā viedokļa ignorēšana, miglas pūšana acīs, atklāta melošana vai manipulēšana, dūru un varas pozīciju valoda. Taču var sarunāties arī cieņpilni, var arī uzklausīt, piekrist vai nepiekrist, izmantot pārdomātus argumentus un censties panākt kompromisu. Viens no festivāla mērķiem ir rosināt cilvēkos vēlmi uzzināt un izzināt vairāk,” pauž festivāla “LAMPA” organizatori. Festivālā “LAMPA” būs piedzīvojami kopumā vairāk nekā 150 notikumi, kas veltīti sarunām, diskusijām, ideju ģenerēšanai, vārdu kaujām, debatēm par sabiedriski nozīmīgām tēmām, sabiedrības izaugsmi, zinātni, politiku un kultūru. Sarunu festivāls norisināsies no 1. līdz 2. jūlijam, Cēsu pils parkā, tā pamatā ir trīs būtiski principi – uzticēšanās, ilgtspēja un daudzveidība.

Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA ēterā būs dzirdams skaņu tilts, īpašas sazvanīšanās ar festivāla notikumu veidotājiem, apmeklētājiem un organizatoriem. Skaņu tilts Radio NABA ēterā būs dzirdams piektdien, 1. Jūlijā plkst: 19:00 un sestdien, plkst: 19:00 Radio NABA FM 95,8 un naba.lv, skaņu tilta labskaņu nodrošinās “Studentu pietura” un “KŪL: Kultūras ūnijas laiks” veidotāji.