Mākslinieks Haralds Jegodzienskis (1952) ir Latvijā dzīvojošs vācu mākslinieks. 2003. gadā Haralds Jegodzienskis kļuva par pirmo un vienīgo ārzemju mākslinieku bez latviešu saknēm, kas tika uzņemts Latvijas Mākslinieku savienībā. 

Savu radošo darbību Haralds Jegodzienskis attīstījis glezniecībā, tēlniecībā, fotogrāfijā un dzejā. Izglītību Kaseles Universitātē ieguvis gan mākslas pedagoģijā, gan tēlotājā mākslā un keramikā. 

No 1988. līdz 1991. gadam bijis docētājs Justa Lībiga Universitātē Gīsenē (Vācija). Mākslinieks sarīkojis vairāk nekā 20 personālizstādes, kā arī piedalījies daudzās grupu izstādēs Vācijā, Latvijā, Luksemburgā, Šveicē, Nīderlandē, Čehijā, Austrijā, Lielbritānijā, Jaunzēlandē un citviet. Piedalījies arī keramikas un tēlniecības simpozijos Austrijā, Ungārijā, Latvijā, Dānijā, Izraēlā, ASV, Polijā un Vācijā.

Raidījumā ar Haraldu Jegodzienski sarunāsimies ne vien par viņam svarīgiem jautājumiem mākslā, bet arī par viņa personālizstādi "Manu jautājumu ceļš", kas līdz 2018. gada 8. aprīlim notiek Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan radio NABA 95,8 FM 18.00 - 19.00 katru otro sestdienu.

Raidījums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.