"Līvi" albums "Kurzemei – Saules ceļš".

Konceptuāls Liepājas rokgrupas albums, kas sastāv no divām daļām. Pirmajā plates pusē ir "Līvu" tolaik jau aizsaulē aizgājušā vadītāja Ērika Ķiģeļa cikls "Kurzemei – Saules Ceļš" ar Olafa Gūtmaņa vārdiem, ko pats autors nospēlēt vairs nepaspēja, bet otrajā – grupas turpinātāju Ainara Virgas, Jāņa Groduma un Guntara Mucenieka sarakstīts dziesmu cikls, kas veltīts Jānim Rudzutakam – latvietim, kurš bija revolucionārs un vēlāk aktīvs sabiedriskais darbinieks, viens no vadošajiem PSRS politiķiem pagājušā gadsimta pirmajā pusē, kurš kļuva par Staļina represiju upuri un tika notiesāts uz nāvi par spiegošanu Vācijas labā 1938.gadā.

Šis ir albums, kurā "Līvi" apliecināja savu dzīvotspēju, spēlējot īsteni latvisku hārdroku, par spīti tās iepriekšējā vadītāja Ķiģeļa bojāejai un solista Igo aiziešanai no grupas. Daiņa Virgas bungu blieziens ir tiem laikiem neticami smags, bet Aivars Brīze apliecina sevi kā spēcīgu roka dziedātāju. Kā rakstīja Klāss Vāvere 1988.gadā iznākušās plates anotācijā, „Dzelzsgriezējs ir grupas nu jau vairāk nekā desmit gadus ilgās vēstures nākamā posma liecība, "Līvu" dzīvības apliecība”. Tas bija laiks, kad "Līvi" patiešām vēl bija dzīvi.

Šai saulē palikuši vairs tikai divi no "Līvu" spēcīgākā sastāva dalībniekiem – Ainars Virga un Guntars Mucenieks – un viņi abi ir raidījuma "Zibens Pa Dibenu" viesi Radio Naba studijā.