• Trešdiena, 2021. gada 23. jūnijs
  • Vārda diena: Līga
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Studentu pietura

Latvijas Universitāte - uzzini vairāk! (FMOF, ĢZZF un ĶF)

Šajā raidījumā uzsākam jaunu rubriku, kurā iepazīstināsim ar visām Latvijas Universitātes fakultātēm un to piedāvājumu topošajiem un esošajiem studentiem.

Pirmajā daļā sazvanīsimies ar Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes doktorantu un mācībspēku Ģirtu Zāģeri, ar kuru pārrunāsim, kāpēc ir vērts studēt fizmatos, ar kādiem sasniegumiem var lepoties šī fakultāte un kā norisinās ikgadējās Fizmatdienas.

Kā nākamais studijā attālināti viesosies Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes asociētais profesors Raimonds Kasparinskis. Uzzināsim, kādas īpašības raksturo ĢZZF studentus un arī kādus amatus nākotnē iespējams ieņemt, absolvējot šo fakultāti.

Noslēgumā sarunāsimies ar Ķīmijas fakultātes dekānu Jāzepu Loginu, kurš pastāstīs, ar ko vērtīga šī fakultāte, kā arī iepazīstinās ar tās senās un īpašās tradīcijas - Ķīmiķu dienu norisi.

Raidījumu vada Aleksandra Moskaļenko un Elīna Krēmere.

Lasīt vairāk

17:00

Info-Dēmija

Stāstniecība multimediālā vidē

Info-Dēmijas jaunākajā epizodē ar ciparu 24 runāsim par stāstniecību jeb, kā to dažiem visticamāk ir pierasts dzirdēt angliski, “storytelling” dezinformācijas laikmetā. Cilvēks, kuru mēs lūdzām dalīties savā profesionālajā izpratnē, ir plaša profila mediju nozares speciāliste, Latvijas Radio multimediju satura producente un LSM.lv autore Justīne Savitska.

Kopā ar J. Savitsku noskaidrojām kas ir multimedialitāte un multimediju stāsts. Kas ir tas āķis, lai vizuāli baudāmi un lietotājam draudzīgi stāstu integrētu dažādās mediju platformās? Kad ir svarīgi stāstīt datos balstītus stāstus, bet kad – uzklausīt un rakstīt par to, kā jūtas cilvēks? Jo viens tomēr grūti noliedzams trūkums cilvēkiem ir subjektivitāte.

Podkāsts INFO-DĒMIJA - ekspertu un studentu pieredze dezinformācijas laikmetā un vērtīgi padomi medijpratības apgūšanai. Klausāms pirmdienās plkst. 17:00 radio NABA un mūzikas straumēšanas vietnēs.

Raidījumu vada Elīna Krēmere un Laura Laķe.

Lasīt vairāk

17:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Stacija OB

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika