• Trešdiena, 2020. gada 23. septembris
  • Vārda diena: Vanda, Veneranda, Venija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

09:00

Saeimas plenārsēdes

Tiešraidē Saeimas plenarsēžu translācijas var klausīties internetā, laikā, kad notiek Saeimas sēdes.

Windows Media formātā mms://lrsaeimaw.latvijasradio.lv/ppsaeima

MP3 formātā http://lrsaeimamp.latvijasradio.lv:8022/listen.pls

11:00

Mūzika

Eirokausi rudenī

Pēc 11 gadu pauzes Latvija ieraudzīs Eirokausus arī rudenī. Jā, protams, pie vainas globālā pandēmija un turnīru pārcelšana, nevis mūsu klubu panākumi, taču viss var vēl notikt. Ceturtdien "Riga" un "Ventspils" spēlēs savās mājās, cerībā pagarināt savus Eiropas piedzīvojumus.

Raidījumu vada Arkādijs Birjuks un Dairis Šinkevičs.

Lasīt vairāk

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

17:00

Subjektīvie mērījumi

Māksla klātbūtnē. Atis Jākobsons

Mākslinieks Atis Jākobsons, ko vairāk asociējam ar sensitīvu un izjustu glezniecību, labprāt strādā arī grafikas, instalācijas un citos medijos. Viņa rokraksta amplitūda ir no mistikas apvītām figurālām kompozīcijām, līdz abstraktām ģeometriskām formām. Bet arvien šī autora māksla ir bijusi lielā mērā monohroma, noskaņās balstīta un emocionāli “ievelkoša”. Ata Jākobsona darbiem piemīt niansēta materialitāte un suģestējoša noskaņa, kopā radot fascinējošu, teju hipnotizējošu efektu un vēlmi darbā ieskatīties arvien dziļāk un ilgāk.

Atis Jākobsons (1985) absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļu un izstādēs piedalās kopš 2004. gada. Viņa darbi tikuši izstādīti 11 personālizstādēs un vairākās grupu izstādēs Latvijā un ārvalstīs. Nesen atklāta jaunākā personālizstāde “Klātbūtne” Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejā, kur tā būs apskatāma līdz 2020. gada 8. oktobrim.

Raidījuma vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Lasīt vairāk

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Zinātnes vārdā

Ko nozīmē būt skeptiķim mūsdienās?

Viesos Līva Štāle-Potaičuka un Ieva Feldmane-Volmslija no Skeptiskās biedrības (SkeptiCafe). Saruna par to, ko nozīmē būt skeptiķim mūsdienās, cik kritiski domājoša ir Latvijas sabiedrība, un to, kas notiek Skepticafe pasākumos.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

Epizode #200

Šo piektdien notiks pēdēja Amber Muse’s Das Boot ballīte uz kuģa “Vecrīga”, un ēterā sagatavosimies boat party sezonas noslēgumam. Izskanēs mūzika no Indigo Aera, Harry Romero, Lucretio, Aubrey, Stefan Weise u.c. Šova noskaņojums – izsmalcināts tehno.

Lasīt vairāk

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika