• Pirmdiena, 2021. gada 19. aprīlis
  • Vārda diena: Vēsma, Fanija
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Digitālās Brokastis

Kā Latvijā veiksmīgi izveidot savu internetveikalu?

Raidījumā Digitālās brokastis dzirdēsiet iknedēļas tehnoloģiju ziņu topu. Savukārt raidījuma otrajā daļā noskaidrosim, kā veiksmīgi uzsākt preču un pakalpojumu tirdzniecību internetā. Par to vaicāsim nozares pārstāvjiem Arnim Jēkabsonam, Mihailam Hruščovam un Mārim Kuļikovskim.

Vada:

Artis Ozoliņš
Rihards Blese

Lasīt vairāk

11:00

Mūzika

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

Dienas apskats. Aprīļa beigās attālināti norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts

Piektdien, 30. aprīlī, attālināti norisināsies ikgadējais pasākums Eiropas Zinātnieku nakts, kura mērķis ir sniegt iespēju iepazīties ar zinātnes sasniegumiem un zinātnieku darbu, šogad virtuāli viesojoties zinātniskajos institūtos, augstskolās un citās iestādēs no visas Latvijas. Šī gada pasākuma tēma ir “Zinātnes sasniegumi nākotnei”, un pasākumu šogad organizē Latvijas Universitāte.

Lasīt vairāk

15:20

Mūzika

16:00

Mūzikas sirds

17:00

NABA Top

Top 25/10 LV jaunumi: Adrians Grīns, Seshi, Aidan Noell, Cold Cave u.c.

Lasīt vairāk

Vakara pārraides

19:00

Fono-Grāfs

Barontēva kosmiskās dainas

Raidījums “Fono-grāfs” katru gadu aprīlī atzīmē kosmonautikas dienu, kas sniedz iespēju pievērsties dažādām ar kosmosu saistītām tēmām. Arī šogad tradīcija netiks pārtraukta. Līdz šim ir nācies pievērsties dažādiem ar Latviju saistītiem domātājiem, kuri mēģinājuši savdabīgi aptvert plašās kosmosa āres. Piemēram, Rēriha kosmoloģijai, biokosmistiem, vietējiem raķešu zinātniekiem un arī divu filozofu - Loska un Lopatina - neticamajiem ceļojumiem. Latviešu tautas izglītības vārdā, vietējie 19. gadsimta apgaismotāji mēģināja zemniekiem un citiem mazāk izglītotajiem topošās valsts iedzīvotājiem skaidrot virs galvas redzamos fenomenus, piemēram, kā pareizi saprast komētas vai planētas un pavadoņus. Krišjāņa Barona izpratne par komētām ir skatāma plašāka viņa projekta kontekstā, kurā tiek uzrādīta dažādu fenomenu saistība ar latviešu mitoloģiskiem tēliem. Tieši tāpat būs nepieciešams apskatīties no citādāka griezuma kā ir transformējušies Loska un Lopatina kosmiskie piedzīvojumi. 

Raidījumā skanēs arī Radiomonadoloģijas 55. paragrāfs.

Raidījums notiek ar VKKF atbalstu.

 

 

 

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Histērija

Alex SLK & Battery K (live @ Wild Riddims TV)

Speciāli mūsu raidījumam, ekskluzīvs 1,5h mix dzīvajā, kas tapis sadarbībā ar Wild Riddims Live DnB TV.

Un mums ir tas gods piedāvāt šobrīd aktuālāko Latvijas Drum & Bass producentu Alex SLK, par ko liecina regulāras atzīmēšanās tādos D&B šovos, kā Vision radio (iepriekš Noisia) u.c. un kura producētie skaņdarbi ir pievērsuši tādu D&B grandu uzmanību, kā Fabio & Grooverider u.c..
ALEX SLK ar Dark Deep D'n'B setu
https://soundcloud.com/alexslk

Kā otrs DJ šovakar uzstāsies mūsu jaunais talants Battery K, kas ir arī viens no promoteru apvienības "Wild Riddims" dibinātājiem un uzturētājiem. Battery K ir kļuvis par neatņemamu Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves dalībnieku ar saviem radošajiem un eksplozīvajiem setiem, kas parasti ieturēti dažādos žanros.
Speciāli "Histērija" klausītājiem būs sagatavojis kaut ko smagāku.
BATTERY K ar Neurofunk/Crossbreed/Hardcore
https://soundcloud.com/batteryk

Sīkāka info par video stream mūsu facebook lapā un tiks izziņota arī raidījuma gaitā.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika