Pirmdiena, 2024. gada 26. februāris

Vārda diena: Mētra, Evelīna, Aurēlija

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

09:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

15:00

Mūzika

16:00

Zinātnes vārdā

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Mūzika

POST FM: POST PLATONS. Madara Gruntmane

Radio NABA, sadarbojoties ar Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās mākslas katedru “Post”, tapis starpdisciplinārs projekts “Post FM” kā paplašinājums nodaļas studentu radošajām praksēm, kurās tiek šķetinātas mākslas idejas dažādos kontekstos. Tverot skaņas neizbēgamu ienākšanu mākslā, “Post FM” šķeļ radio viļņus, lai aicinātu domāt par skaņu bangu krāvumiem un sekvencēm kā mākslas žestiem, kas jauno mākslinieku rokās ieņēmuši atšķirīgas formas un figūras. Nākamais projekta posms atklājas kā POST PLATONS.

Kad Plutons ietriecās Platonā, kaskādes, geini, saikli un ezdaki sadevās rokās, lai noturētu mūsu planētu pie veselā saprāta. Viņi salīda POST studentu prātos un radīja izdzīvošanas himnas, lai katrs no mums varētu apturēt pasaulē radīto postu un uzmirdzēt jaunā dimensijā ar skaidru uzdevumu - nekad neatgriezties iepriekšējos stāvokļos, bet radīt jaunas substances un vielas, kas atvērtu vēl nezināmu sākumu.

Aicinām svētdienās plkst.19:00 ieslēgt radio NABA, lai noklausītos mākslinieču Agates Tūnas, Dzeldes Mierkalnes, Alises Putniņas, Annas Malickas un Madaras Gruntmanes skaņas instalācijas, radītas Max\MSP programmatūrā sadarbībā ar Platonu Buravicki!

Lasīt vairāk

20:00

Bitīt matos

9. un 10. jūnijā Bauskā notiks astotais festivāls “Zobens un Lemess”

Viesos Valdis Bērzvads – kluba "Melnā Piektdiena" un kroga "Zobens un Lemess" dibinātājs, pieredzējis koncertu organizators, smagās mūzikas izlašu, kā arī grupas "Skyforger" CD "Zobena dziesma" un DVD "Senprūsija Live" izdevējs, viens no festivāla "Metalshow" un mūsdienu etniskās mūzikas un seno amatu festivāla "Zobens un Lemess" rīkotājiem.

Astotais festivāls “Zobens un Lemess” notiks 9. un 10. jūnijā jau ierastajā Bauskas pilskalna parkā, kuru drebinās smagā metāla dārdoņa un kur šķindēs zobeni un žvadzēs bruņukrekli.

Nakšņošana festivālā paredzēta apsargātā bezmaksas telšu pilsētiņā, kas atradīsies festivāla teritorijā. Uz vietas būs pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, tostarp labierīcības, kvalitatīva ēdināšana, atspirdzinoši dzērieni, plaša alus izvēle, tajā skaitā Craft alus un sidrs, kā arī mūzikas atribūtikas un suvenīru teltis, medpunkts un peldvieta.

Arī šogad festivālā būs "Senais ciems", kurā varēsiet vērot vēstures rekonstrukcijas klubu aktivitātes, seno karavīru un bruņinieku cīņu paraugdemonstrējumus, “Spēka spēles”, dažādas meistarklases, noklausīties vēsturiski izglītojošas lekcijas un vērot krāšņas uguns skulptūras.

Raidījumu vada Dambis un Blicsons. Viesis ierodas ap 21.00.

Raidījums tiek veidots ar VKKF atbalstu.
 

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Progresīvā mūzika. 21. gadsimts. 24. raidījums

Raidījuma veidotāji turpina meklēt dažādu žanru 21.gs. progresīvās mūzikas skaņdarbus, lai piedāvātu tos klausītāju vērtēšanai. Šoreiz raidījumā mūzika no Latvijas, Lielbritānijas un ASV.

Programmā:

Karnataka "Because of You",
Enchant "Circles",
Mēness Brokastis "Divejādas raudas",
Mother " City of the Light",
Tim Bowness "At the End of the Holiday"

Lasīt vairāk

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika