"Absolūtajā minorā" dzirdama saruna ar starptautiskās elektroniskās mūzikas nometnes un festivāla Baltic Trail organizētāju, kā arī Dirty Deal Audio izdevniecības un skaņu ierakstu studiju vadītāju Kristapu Puķīti. Raidījumā dzirdamas gan Baltic Trail nometnes, gan šogad jaundibinātās telpiskās skaņas grupas pašmāju dalībnieku kompozīcijas. Pārraide aptuveni 2 stundas gara.
Baltic Trail šogad notiks no 20.-28. septembrim, pēc 3 gadu pārtraukuma atgriežoties Liepājā. Kā ierasts, tajā piedalīsies elektroniskās mūzikas producenti, instrumentālisti un vokālisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kopumā 12 dalībnieki, kas nedēļas laikā radīs vismaz četrus sadarbības projektus, plašākai publikai pirmatskaņojot nometnē radītās audiovizuālās koncertprogrammas, kā arī sniedzot solo priekšnesumus. Viena no nometnes dalībnieku grupām veidos imersīvās skaņas instalāciju. Līdzās nometnes rezultātu pasākumiem notiks arī imersīvās jeb telpiskās skaņas koncerts, kura dalībnieki prezentēs savus darbus ar 17 sfēriski izvietotiem skaļruņiem aprīkotā telpā Kultūras nams Wiktorija.
Starp nometnes dalībniekiem būs tādi mākslinieki kā Evija Vebere, MNTHA, Demaui, Multilux no Latvijas, kā arī ELLIP, Theodore Parker no Igaunijas un Distorted Noise Architect, Fume, Karkasas un Ruta MUR no Lietuvas. Imersīvās jeb telpiskās skaņas koncertā piedalīsies Platon Buravicky, ELVI, Glociks un Demaui no Latvijas, kā arī Theodore Parker (USA/EE), Mantautas Krukauskas (LT) un Pijus Džiugas Meižis (LT).

Vairāk informācijas mājaslapā: baltictrail.eu