Raidījumā ir dzirdama šovasar ierakstīta saruna ar mūziķi un vokālisti Darju Kazimiru. Līdzās intervijai atskaņojām arī viņas radīto mūziku, sākot ar pirmssākumiem kā solo māksliniecei līdz vēlākajiem kopdarbiem ar Dagmar Gertot.

Darja uzaugusi Jelgavā, taču šobrīd periodiski dzīvo arī Krievijā un Gruzijā. Viņas improvizētajās kompozīcijās dažādu tautu tradicionālo vokālo un instrumentālo izpildījuma tehniku pārnesumi apvienojas ar tumšo noskaņu mūziku, radot gan šaušalīgu, gan apcerīgu un misticisma piesātinātu skanējumu. Viņas daiļradē liela nozīme ir dramaturģiskai koncepcijai, kā arī personalizētām rituālajām praksēm, kas kalpo kā galvenais radošais virzītājspēks.
Pērn Darja uzsāka sadarbību ar mākslinieci Dagmar Gertot no Sanktpēterburgas, ar ko paralēli muzicēšanai tiek īstenoti un dokumentēti dažādi hepeningi un vizuālās mākslas darbi. Viņu albums “Death of The Bull”, kas 2018. gadā tika izdots vien virtuāli, šī gada martā tika pārizdots CD formātā Lielbritānijas izdevniecības Aurora Borealis recordings. paspārnē, savukārt jau maijā iznāca jauns CD split-albums ar grieķu dark ambient projektu Shibalba “Deep Water Groan”, par ko parūpējās leibls Zazen Sounds.
Saruna norisinās latviešu un krievu valodās.

Raidījumā skan:
1. Darja Kazimira - Transformation Of Arachne (2014)
2. Darja Kazimira - Black water and lamentation (2016, Monochromia)
3. Darja Kazimira - Mežs (2017)
4. Darja Kazimira & Dagmar Gertot - Death of the winter Sun (2018, Death Of The Bull)
5. Darja Kazimira & Dagmar Gertot -The Sacrifice (2018, Death of The Bull)
6. Darja Kazimira & Dagmar Gertot - Rotting water (2019, Dark Water Groan)
7. Darja Kazimira & I’m Random Human - Dance Of Hermaphrodite (2019, Hermaphrodite)
8. Darja Kazimira & Dagmar Gertot - Mienesnīks. Tai kai itys mīlūšais tāvs  (2019, Theophage the Barbarian)

Saites:
https://darjakazimira.bandcamp.com
https://soundcloud.com/darja-kazimira
https://www.facebook.com/darjakazimira