Grupa radusies 1988. gadā Vācijā ar sākotnējo nosaukumu Formā Anonym, nedaudz velāk pārsaucoties par Audioscope, un padsmit gadus aktīvi darbojušies Vācijā kā trio. Laika gaitā dzīve izkaisījusi tās dalībniekus pa visu Eiropu, un šobrīd katrs mitinās savā valstī, attiecīgi Vācijā, Latvijā un Norvēģijā. Pēdējos pāris albumus viņi turpina sadarboties lielākoties attālināti kā duets, ko veido Robin Bruning un Aleksandrs Oļģerts Bērziņš.

Grupas vokāli-instrumentālo skanējumu iespaido gan jaunības ietekmes - agrīnā elektroniskā un elektro-industriālā mūzika, gan izmantotie instrumenti - dažādi kulta analogie sintezatori, kas iespēlēti dzīvajā, pieturoties pie minimālistiskiem, taču tembrāli bagātīgiem, bet nepārsātinātiem aranžējumiem.

Šo ceturtdien vini uzstāsies bārā 1983, pēc kā dosies koncertēt uz Tallinu. Izmantojot izdevību notvert abus dalībniekus Rīgā, izlēmām uzaicināt uz sarunu. Iepriekšējā ar grupas dalībnieku Aleksandru notika 2014. gadā, neilgi pirms viņu albumu "The Plague Year" izdošanas. Kopš tā laika iznākuši vēl divi - "Aus Dem Ruder" 2017. gadā un "Onkalo" 2021. gadā. Pēdējais no abiem tiks prezentēts ceturtdienas koncertā.

Pasākuma FB saite

Info:
irklis.org
irklis.bandcamp.com
soundcloud.com/irklis