Rīgas synth-pop grupa "Stils".

STILS 1987/1989.

Programmā:

01. AG & WMRec (reklāma)
02. Lielpisēta
03. Kāzas
04. Skolas Gadi
05. Automāts
06. Elektriskā Sieviete
07. Raidījums
08. Heart Brothers
09. Tv...
10. Gana Brāļi Dievu Lūgt
11. Russian Army Go To Home !
12. Sniegavīrs
13. Mana Mīļā Rīga
14. Night System
15. Avīze
16. Rīgai (tev)
17. Jautājums
18. Tu Skraidīji

Digitalizējis Uldis Lavrinovičs.

"Grupas Stils diskogrāfijas vēsture aizsākās ap 1986.-1987.gadu. Tās kodols un ideju ģenerātors ir Georgs Freimanis, kurš tobrīd vēl ir skolnieks.
Vēlāk Georga Freimaņa draugi viņu sāk saukt par Džo, kas skan īsāk, vienkāršāk un turpmāk publiski šis cilvēks tiek atpazīts jau pēc iesaukas ‘’Džo’’. Šajā laikā tiek veikti dažādi mājas magnetafona ieraksti, kuros Džo ap sevi pulcē skolas biedrus, draugus paziņas, meklējot līdzīgi domājošus indivīdus, tādējādi šim ierakstu hobijam piešķirot pastiprinātu nozīmi savā dzīvē.Šo gadu ieraksti publiski nav zināmi, tik vien, cik toreizējo paziņu lokā.

Ap 1988.-1989.gadu Džo ir izveidojis jau grupu Stils tādā sastāvā, ar kuru tiek personifcēti Guntars Brenners, Gints Burāns, Sanita Lazdone, Vilnis Mazulis. Tiek radīti magnetafona ierakstu albūmi, no kuriem jau dažas dziesmas ir plašāk atpazīstamas.Grupa sāk uzstāties arī pasākumos, kur tiek spēlēta deju un disko mūzika. Grupa tiek pozicionēta kā netkarīgas jeb alternatīvas mūzikas avots.

Ap 1990.gadu ir radīts viens nerātna satura albūms, ko Džo vēlāk ir atzinis, kā rupju,
un nevēlējies tā turpmāku publicitāti, taču tas neizprotamu iemeslu dēļ ‘’tautā’’ grupu popularizējis visvairāk.

No 1990. – 1994.gadam ir izkristalizējies skaidrs grupas Stils kodols: Džo un Guntars Brenners.Grupai stabili pievienojas Ieva Paškēvica un Jānis Zuze. Dažbrīd un pamatā koncertos, grupas sastāvu kuplina arī viesmūziķi. Šis grupai ir produktīvākais darbības periods. Tiek ierakstīti daudz magnetafona albumu ieraksti, tajā skaitā arī instrumentāli.

No 1995.-1998.gadam grupas sastāvs ir nemainīgs, ieraksti jau ir profesionālāki, taču to skaitliski ir mazāk.Tiek izdots pirmais non-stop instrumentālās mūzikas CD - Sniega Roze, kuru faktiski jau ieskaņo tikai Georgs Freimanis jeb Džo.

2004.gadā Džo izdod albūmu ‘’Skaņu Pavēlnieks’’, kurā ir dzirdamas dažas no grupai ‘’Stils ‘’ paredzētajam dziesmām, taču šim albūmam ar grupu jau vairs nav nekāda sakara, jo grupa ir beigusi aktīvi pastāvēt.
Turpmāk Džo mūziku raksta piesaistot mūziķus pēc nepieciešamības, faktiski veidojot projektus".

Avots: draugiem.lv/stils/biography