Raidījumā viesosies klasiskās latviešu sintpopa grupas "LLL" (Lineāro Labirintu Laboranti) dalībnieki Valdis Puriņš un Ints Indriksons. 
Kopā ar Alvilu Lūsi un Mārtiņu Reķi “LLL” pirmsākumi meklējami 1985. gadā, taču plašākai publikai tā izskanēja 1990. gadu sākumā. Grupa aizsākās kā elektroniskās mūzikas projekts, citu apvienību vidū izceļoties ar savas ierakstu studijas esamību, kurā, mācoties no Dzeltenajiem Pastniekiem, uz lenšu magnetofoniem Olimp, vairākās kārtās rakstot un montējot lentes, sāka rakstīt savus albumus, kopumā izlaižot četrus - 1990. gadā - "Vēsture manās mājās" un "Agonija" (Alvila Lūša solo darbs), 1991.gadā - Salauztā skaņuplate", 1992.gadā - "Apsēsto valstībā". 
Grupa eksistēja savā iedomātajā mikrorealitātē, spēlējoties ar Alternatīvās Kosmonautikas Institūta ideju un dažreiz savā studijā ierakstot arī citus līdzīgi noskaņotus jaunu cilvēku projektus.
Pagājušo sestdien pirmo reizi 29 gadu laikā grupa atkal kopā kāpa uz skatuves, nospēlējot koncertu labdarības pasākumā bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām nometnei "Upe", un apgalvo, ka tam sekos vēl 30 klusuma gadi.. 
Studijā sarunai pievienosies viņu laikabiedrs Lauris Voslavs, kā vadīto izdevniecību "T.U.M.S.A. Home Rec." un "Underbed Storage” paspārnē atkal darīti pieejami grupas agrīnie albumi gan digitāli, gan kasetēs.
Īpašo viesu dēļ raidījums ar sarunu paredzēts vairāk nekā stundu ilgs.