Raidījumā atskaņotas dziesmas no dažiem pagājušā gadā izdotiem albumiem, kurus klausītāji, iespējams, varētu būt palaiduši garām: Edītes Ozolas debijas minialbums ‘’Vakar’’, Normunda Ņērbuļa albums ‘’Es mīlēju sudrabu, bet esmu kopā ar zeltu’’ un grupas ‘’Alum alu’’ debijas albums ar tādu pašu nosaukumu.

Vēl raidījumā apskatīti dažādi jaunumi, proti, trokšņu roka grupa ‘’Stabs’’ izdevusi singlu ‘’Viss ļaunais ir mūžīgs - viss mūžīgais ir ļauns’’ no maijā gaidāmā albuma ''Sadursme''.

Grupa ‘’Aptiekas bēru ansamblis’’ izdevusi albumu ‘’Tunku cincis’’.

Grupa ‘’Elkupe’’ straumēšanas servisos nupat publicējusi savu 2013. gada albumu ‘’Uzaust’’.

Klubs Depo svinēs 22 gadu jubileju ar vērienīgu jubilejas koncertu, kurā spēlēs grupas “Calico”, “Zintnieks”, “Hazyhead”, “Jūdas Graši”, “Skala Bünte”, “Baložu Pilni Pagalmi” un vēl dīdžeji.

No koncerta grupām raidījumā ieskatījāmies grupas “Zintnieks” albumā “No aizkurienes” (2021). Grupa ‘’Nova’’ publicē singlu ‘’Velc, saulīte, baltu kreklu’’.

Grupa ‘’Pretplūsma’’ publicē savu otro ierakstīto dziesmu ‘’Gaišreģis’’.

Jaunumi no ārzemju mūziķiem, kas pagājušā gadā viesojušies Latvijā: rokgrupa ‘’Wildstreet’’ publicē singlu ‘’Sick to Death’’ kā ceturtā albuma priekšvēstnesi, bet fingerstyle ģitārists Daniele Mammarella izdod singlu ‘’Wake Up’’ no drīzumā gaidāmā trešā studijas albuma.

Programmā:

Edīte Ozola - Vakar, tagad, mūžīgi
Edīte Ozola - Vai tās bojas esi tu?
Normunds Ņērbulis - Varš
Normunds Ņērbulis - Sudrabs
Stabs - Viss ļaunais ir mūžīgs - viss mūžīgais ir ļauns
Elkupe - Viss atstumtais ir viss esošais
Zintnieks - Tumšais Zintnieks
Alum alu - Vientuļš eju
Alum alu - Tā čigāniete
Aptiekas bēru ansamblis - Pulksteņa dziesmiņa
Nova - Velc, saulīte, baltu kreklu
Daniele Mammarella - Wake Up
Wildstreet - Sick to Death
Pretplūsma - Gaišreģis