Astotajā ''astoņi pustoņi'' raidījumā apskatīti vairāki pašmāju albumi (Stabs, Inese Bērziņa, Purple Negative), debijas singli (Erna Daugaviete, Asinis, Pacific K & Ingaja) un spēlēta mūzika no gaidāmiem koncertiem (Plastic Dummy, Jacob Audrey Taves). Raidījuma otrajā pusē - saruna ar taustiņinstrumentālistu Guntaru Mucenieku, kurš uz skatuves muzicē jau 40 gadus un tam par godu sniegs vairākus koncertus ar plašu pavadošo sastāvu, kā arī viņa kolēģi, ģitāristu un basģitāristu Andri Akermani.

- 25. maijā ar koncertu Rīgā, kultūrvietā 1983 viesosies Kanādas eksperimentālās elektroniskās mūzikas un skaņu mākslinieks Džeikobs Odrijs Teivss (Jacob Audrey Taves) - komponists un improvizators no Vankūveras, kurš ir pazīstams ar savu projektu Holzkopf. Viņa muzikālo estētiku veido ritmiskas cilpas, atrastas skaņas un vides ieraksti, radot elektroakustiskas un abstraktas skaņu ainavas. Koncertu ievadīs Latvijas bundzinieka Rinalda Maksimova performance.
- 15.jūnijā Baložu kultūras namā notiks labdarības koncerts ''Vienoti mūzikā'' līdzekļu vākšanai deviņgadīgā Rūdolfa ārstēšanas izmaksām. Rūdolfu notrieca automašīna. Zēns, neskatoties uz galēji smagām traumām, izdzīvoja, taču viņa ārstēšanai nepieciešama palīdzība. Latvijā Rūdolfa šī brīža stāvoklim piemērotas neirorehabilitācijas iespēju nav.
Labdarības koncertā piedalīsies: Jūlija Vasiļjeva, Kārlis Kazāks, Atis Zviedris, Milleru- Balandīnu ģimene, Arvīds Keinis, Nauris Indzeris, Mareks Radzēvičs, Maija Kļaviņa, Inese Bērziņa, Georgs Rukmanis-Počs, duets ''Neprāts'', grupa ''Sub Scriptum'', deju grupa ''Dance Beat'' un citi Rūdolfa draugi un atbalstītāji.
- Ieskats Ineses Bērziņas minialbumā ''Sējējs''.
- 24. maijā Rīgā notiks ''Sofar Sounds'' koncerts. Ieeja 18:30, sākums 19:00, būs trīs dažādi mūziķi, kas netiek atklāti. Apmeklētājiem jāpiesakās, lai lokācijas adresi dienu iepriekš saņemtu e-pastā.
- ''Pacific K'' no Latvijas un ''Ingaja'' no Lietuvas radījuši kopīgu dziesmu ''Bullet''.
- Ar savu pirmo singlu “Madness and Mirrors IV: Epilogue” no gaidāmā albuma klajā nākusi progroka grupa Asinis, kura ''aicina savu auditoriju doties transcendentālā ceļojumā caur skaņu, kur robežas izzūd un realitāte savijas ar sapņiem.'' Tuvākais grupas koncerts būs 1.jūnijā Cēsīs, pēc tam festivālā ''Zilonis'' 27. jūlijā.
- 4. jūnijā Rīgā, ''Tu Jau Zini Kur'' telpās norisināsies koncertorganizētāju ''Cold Youth'' rīkots pasākums, kura galvenie viesi būs Austrālijas psihedēliskā indie popa apvienība ''Sunfruits''. Spēlēs arī ''Podruga'' un ''Plastic Dummy''. Šis būs ''Plastic Dummy'' atvadu koncerts, kaut arī grupai gaidāms albums. Klausīsimies pirmo singlu no tā.
- Ar albumu ''Megabee'' klajā nākusi grupa ''Purple Negative''. Gaidāmie pasākumi: 7. jūnijā Cēsīs, “Mala”, 13. jūnijā Rīgā, Nurmē. Bet 20. jūlijā - ''Positivus'' festivālā.
- Grupa ''Stabs'' izdevusi albumu ''Sadursme''. Grupa par albumu saka tā: ''Albums ir vēstījums par 21. gs. Rīgu kā vietu, kur ik dienas rietumu vērtības saķeras ar visur klātesošo padomju mantojumu. Tās ir dārgas mašīnas un slikti ceļi, pamestas ēkas un aizvien jauni un milzīgāki lielveikali, iepriekšējo paaudžu grandiozā trauma un zilas gaismas apspīdētas pēcnācēju vienaldzīgās sejas [..].'' Grupa jāuzteic arī par brīnišķīgu video klipu jaunā albuma dziesmai ''Sfinksa treniņtērpā''.
- Dažādu rokgrupu taustiņinstrumentālists, komponists, dažādu projektu līdzautors Guntars Mucenieks aicina nosvinēt savu 40 gadu skatuves jubileju koncertfestivālos: 23.05 Brocēnu kultūras namā, 6.06 Pegaza pagalmā Liepājā un 20.09 VEF kultūras pilī Rīgā. Valmierietis, kurš ilgi dzīvojis Liepājā, Guntars Mucenieks, savā mūziķa karjerā bijis daudzu Latvijā populāru muzikālo projektu dalībnieks. Kopš 1984. gada aktīvi darbojies dažādās blūza, roka un kantrī mūzikas grupās kā “Rīts”, “Wiskey Band”, “The Cucumbers”, “Libau'', ''Līvi'', ''Zvani'', “Rudens Vēju Muzikants” un daudzās citās, sadarbojies ar garu virkni dažādu mūziķu, to starpā Louie Fontaine un pat repa apvienība ''Kreisais krasts''. Sarunā pievienojās viņa kolēģis Andris Akermanis. Runājām galvenokārt par muzikālās darbības vēsturi.

Programmā:

Jacob Audrey Taves at Red Gate Arts Society (koncertieraksta fragments)
Erna Daugaviete - Wetrah
Inese Bērziņa - Sējējs
Inese Bērziņa - Āfrika ziedonī
Pacific K & Ingaja - Bullet
Asinis - Mirrors and Maddness IV - Epilogue
Plastic Dummy - New Impressions
Purple Negative - Mission Deception
Purple Negative - I Don't Own a Clock
Stabs - 97 vainagi
Whiskey Band - Moonshine
The Cucumbers - Tell Me Why
Zvani - Kamēr dziedāsim mēs