Raidījumā apskatīti dažādi pašmāju jaunumi mūzikā, kā arī klausītāji iepazīstināti ar maz zināmiem, taču brīnišķīgiem mūziķiem, kurus sastapu savas koncerttūres laikā, starp tiem ''Make Like a Tree'' (Ukraina), kurš nupat koncertēja Latvijā, ''Jes Psaila and The Hinge Project'' (Malta), kurus sastapu ''Spike Showcase'' festivālā Bulgārijā, kā arī Daniele Mammarella (Itālija), kurš nupat izdevis albumu, ''Evolfo'' (ASV), kurus sastapu koncertā Minhenē, ''Zitoune'' (Francija), Adriano Trindade (Brazīlija), Ivars Štubis (dzimis Austrālijā, šobrīd dzīvo Latvijā).

Jaunumi:

Pašmāju alternatīvā roka/punk/hc kvartets ''Ghettozloba'' laiž klajā dziesmu “Prognoze mainīsies” no vasaras beigās gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu: ''Dziesma ir par dzīves neprognozējamajiem līkločiem un nemitīgu cerību pilniem centieniem tos līgani izstūrēt.'' Tas būs grupas ceturtais albums. Šo notiku plānots nosvinēt ar diviem koncertiem, 17.maijā Rīgā, Ādmiņu 4 un 18.maijā Cēsīs, Fonoklubā, kopā ar draugiem no Berlīnes, vācu hardcore apvienību United and Strong.

Šogad mūžībā devies Zviedrijā dzīvojošais, trimdas latviešu kopienā labi pazīstamais mūziķis Pāvils Johansons. Signe Rirdance publicējusi Pāvila dziesmas ierakstu un raksta: ''Daudzi no mums nesīs tālāk kādu kripatiņu no tā lieluma, kas bija Pavils Johansons. Tik skumji teikt - bija. Pēc paisuma ir atnācis bēgums... Taču Pāvila balss skan un mierina. Klausāmies! "Dad Cafe" ierakstu Pāvils atsūtīja 2019. gadā, kad ar ''Stokholmas spēlmaņiem'' gatavojām "Dundura" plates "Vilcienā" piecdesmitgades koncertu. Lai mācoties! [..] Nekur publiski to nevaru atrast, tādēļ atļaujos publicēt - jo zinu, Pāvils tam piekristu.''

Arturs Uškāns, kurš visvairāk pazīstams pēc darbības grupās ''Laimas Muzykanti'', ''Ducele'', ''Etnozoom'', ierakstījis sadarbības projektus ar mūziķiem no Ukrainas un Baltkrievijas. Raidījumā izskan pirmatskaņojums no projekta '’Viktorija Prituļaka un Jumalo Jazz Orchestra''. Dziesmas nosaukums ir “Rodi Bozhe”. Ukraiņu tautas lūgšana "Radi Dievs!".

Grupa ''Plastic Dummy'' spēlēs savu noslēguma koncertu 4. jūnijā ''Tu Jau Zini Kur'' telpās, dalot skatuvi ar Austrālijas psihedēliskā indie pop apvienību ''Sunfruits'' un ''Podruga''.

Grupa ''aPēdājs'' publicējusi dziesmu, piedaloties Jurim Kaukulim. ''aPēdājs'' būs dzirdams ''Hard & Heavy'' festivālā 19. jūlijā Pāvilostā, Juris Kaukulis ar Dzelzs vilku turpat Pāvilostā, ''Fontaine Rock City'' 13. jūlijā, pēc tam arī festivālā ''Saldus saule''.

Itāļu fingerstyle ģitārists Daniele Mammarella izdevis savu trešo studijas albumu ''Wild Universe''. Vasarā būs dzirdams Latvijā, festivālā ''Veidenfests'', kurš norisināsies 17. augustā.

Latvijā regulāri koncertējošais džeza vokālists un ģitārists Adriano Trindade (Brazīlija) šobrīd vāc līdzekļus palīdzībai cilvēkiem viņa dzimtajā Brazīlijā, kas cietuši reģionā nepieredzēti postošos plūdos, starp tiem daudziem vairs nav pajumtes, ir arī upuri. Informāciju par to kā palīdzēt var atrast Adriano Trindade soctīlos.

Foto tapis Bulgārijas pilsētā Plovdivā, kurā norisinājās ''Spike Showcase'' festivāls.

Programmā:

Jes Psaila and The Hinge Project - Under the Dante
Make Like a Tree - Postcard (feat. Alex Gorshov & Alexey Yargin)
Daniele Mammarella - Sky River
Daniele Mammarella - Windy Pt. 2
Zitoune - Duyfken
Adriano Trindade - Malandriou
Evolfo - Give Me Time
Evolfo - Strange Lights
Ivars Štubis - Riga Kirtan
Pāvils Johansons - Dad Cafe
Viktorija Prituļaka & Jumalo Jazz Orchestra - Rodi Bozhe
Plastic Dummy - Desire
Plastic Dummy - Children of the Sun
Ghettozloba - Prognoze mainīsies
aPēdājs - Dzīvības līnija (pied. Juris Kaukulis)