Raksta ir modulārās skaņu sintēzes, modulārā džeza, kasešu un labas tējas entuziasts no Cēsīm, pasē rakstīts - Didzis Staris. Ar elektronisko un eksperimentālo mūziku raksta iepazinās Space:Garage laikos Andrejsalā. Iepatikās, aizķēra, un vēl aizvien nelaiž vaļā. Raksta uzskata, ka mūzika ir ceļojums - aizver acis, klausies, un nokļūsti pilnīgi citā pasaulē.

Miksa ideja un sajūtas radās dienā, kad Covid-19 trāpīja arī Latvijas ventilatorā, un tika paziņots ka publiskie pasākumi uz nenoteiktu laiku ir atcelti. Pārdomas par to, cik patiesībā, mēs - cilvēki, ar visām savām tehnoloģijām, lidmašīnām un internetiem, tomēr esam trausli un īslaicīgi. Cik saistīti mēs esam viens ar otru, ar apkārtējo pasauli, un māti dabu.

Ierakstā izmantotas Erica Synth modulārās sistēmas, dzirdami fragmenti no ANO Cilvēktiesību deklarācijas, audiogrāmatām “Hagakure” un “Tao Te Ching”, Sir David Attenborough uzruna “Our Planet” 8.sezonas atklāšanā, kā arī citāts no Rīgas Cirka Skolas vadītājas Māras Pāvulas runas TedXRiga 2019.

Izmantotā mūzika:
1. 1/2 Chalk The Gates - fragments no koncerta Mākslas Telpā MALA
2. raksts - chaukstonja.solji
3. Satellites LV - I Wish I Was A Beach Boy
4. Daft Punk - Solar Sailor
5. raksta - water beat
6. Selffish + Alisa Klimanska – Mosaic v2.2
7. raksta - chopperstoppper
8. Deniss Paškevič Trio live @ KKC, 2019, recorded from tape, fragments
9. raksta b2b w/Kristiāns Potašovs, jam at Reinis Reķis Studio, 2019 Cesis
10. raksta b2b w/Reinis Rabenau un Raitis Jelevics, jam @ MALA, Cesis, 2020.
11. Jacques of S'T'A - Footprints
#modularjazz