Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim dažādu "indierock" subžanru (emo/poppunk/emopunk/surfrock/grunge/garagerock) jaunos albumus no ASV. Vairākas jauniešu grupas ar debijas EP/LP, otrie LP no "The Cavves" un "Grumpster", "Be Your Own Pet" atjaunošanās ar trešo LP, debijas LP no Boises "darkrock" kvarteta "Roller Dome".

Bostonas (MA) "emo" kvintets "SleepJumper" būs ar debijas EP "Wish You Were" (2022).

Čikāgas (IL) jauniešu "emopunk" kvintets "Scarlet Demore" būs ar otro EP "Baby Teeth" (2023).


Divi jauniešu "emo/emopunk" kvarteti būs ar debijas LP - Milvoki (WI) "Scam Likely" ar LP "Getting Worse" (2023)  un Ņūdžersijas (NJ) "Pollyanna" ar LP "Slime" (2022).

Gana kvalitatīvs "tumšās/smagās" mūzikas laukā izrādījies 7.jūlijā izdotas debijas LP "Ripped" no Boises (ID) mazzināmā kvarteta "Roller Dome". Pieredzējušo mūziķu grupa ar vokālisti/ģitāristi Gia Trotter izveidojās 2021.g. un koncertē lokāli.

Notikusi kārtējā atjaunošanās, šoreiz pēc 13 gadu darbības pārtraukuma ar agrāko sastāvu 2021.g. atsācis darbību Nešvilas (TN) "poppunk/garagerock" kvartets "Be Your Own Pet". No 2004. - 2008.g. grupa izdeva divus LP, un 25.augustā atgriežas ar trešo LP "Mommy". Vairāk par grupu.

Noslēgumā otro reizi divas grupas ar otrajiem LP. Kanzasas "emo/surfrock" kvartets "The Cavves" ar LP "Settle Down In a Guest Room" (2023). 2020.g.oktobrī apskatījām grupas debijas LP "Venture Out" (2019)
Oklendas (CA) "garagepunk" kvartets "Grumpster" ar LP "Fever Dream" (2022). 2020.g. jūlijā apskatījām grupas debijas LP "Underwhelmed" (2019). Grupa tagad atrodas ASV tūrē.

Programmā:

"SleepJumper" - "In a Cave"
"Scarlet Demore" - "A/B"
"Scam Likely" - "Sushi at Gunpoint"
"Scam Likely" - "Domestic Bliss"
"Pollyanna" - "Slut"
"Pollyanna" - "Okey."
"Roller Dome" - "Six Degrees"
"Roller Dome" - "Can`t Breathe"
"Be Your Own Pet" - "Bad Mood Rising"
"Be Your Own Pet" - "Worship The Whip"
"The Cavves" - "Somersault"
"The Cavves" - "Vegan Queen"
"Grumpster" - "Fever Dream"
"Grumpster" - "Crash"