Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim "dreampop/dreamgaze" jaunumus no ASV.

Pirmoreiz trīs grupas - Baltimoras (MR) "dreampop" kvartets "Little Lungs" jau izdevis četrus EP un būs ar trešo EP "Get Your Kicks and Go" (2019) un ceturto EP "Better In Blue" (2021). Grupas vokālistei Leenai Rhodes in interesants alta vokāls.

Jaunais Oklendas (CA) "postpunk/dreampop" kvartets "Parallel" būs ar debijas EP "Parallel" (2022) un Kalifornijas māksliniece "Hana Vu" , kura jau no 14.g. vecuma sākusi savu publisko darbību ierakstot divus pašizdotus albumus, bet 2021.g. izdeva debijas LP "Public Storage" izdevniecībā "Ghostly International" iegūstot zināmu atpazīstamību (Pitchfork, NME, The Fader ,Latimes) un koncertējot ASV ar pavadošo trio, iesildot "Soccer Mommy" un "Sales".

Grupas - Pitsburgas (PN) "The Real Sea" un Ņujorkas "Bad Bloom" izdevušas labus singlus "Ceiling Lines" (2022) un "Remnant" (2022).

Viens no šīgada prognozēti labākajiem EP būs no Portlendas (OR) mākslinieces "Worse." (Dani Gentry), kura visu otro EP "The Ceilings Are Floors Too" (2022) viena ir ierakstījusi un miksējusi. "Worse" jau divreiz bijusi raidījumā ar debijas EP "Enero" (2020) un singlu "Delay Problems" (2021), pasniedzot kvalitatīvu "dreamgaze" un "emo" miksu.

Kā raidījuma galveno albumu atzīmēju debijas LP "Still Dark" (2022) no SanFrancisko "dreamgaze" kvinteta "Pure Hex". Labs žanra albums, noteikti būs starp gada TOP 50 LP. Pirms četriem gadiem dibinātā grupa labi atzīmējās ar debijas EP "Pure Hex" (2019), kas bija arī raidījumā 2020.g. un gada EP TOP 20 bija 11.vietā.

Noslēgumā pēc pieciem gadiem kopš trešā LP ceturto LP "Extra Cosmic" izdevusi "indierock" aprindās gana zināmais Čikāgas (IL) kvartets "Panda Riot". Raidījumā apskatīti grupas otrais LP "Northern Automatic Music" (2013) un trešais LP "Infinity Maps" (2017). Grupa dibināta 2005.g. un debijas LP "She Dares All Things" izdeva 2007.g. Visi LP pieejami bandcamp un spotify.

Programmā:

"Little Lungs" - "Junebug"
"Little Lungs" - "Keep Me Occupied"
"Parallel" - "Static Side"
"Hana Vu" - "Public Storage"
"Hana Vu" - "Gutter"
"The Real Sea" - "Ceiling Lines"
"Bad Bloom" - "Remnant"
"Worse." - "Like Two Ships"
"Pure Hex" - "Pedestal"
"Pure Hex" - "Sleep"
"Panda Riot" - "Extra Cosmic"
"Panda Riot" - "Glitterati"