Raidījumā apskatīsim astoņas grupas ar jaunumiem "gothic/postpunk/deathrock/postgrunge/noiserock" žanros no ASV. Septiņas raidījumā grupas būs pirmoreiz.

Kā divus galvenos izvirzu albumus no grupām "Esses" un "Wild Powwers". Ar saturīgu žanra otro LP "Bloodletting For the Lonely" (2021) trešo reizi raidījumā būs Oklendas (CA) "gothic/deathrock/postpunk" kvintets "Esses". Agrāk esam apskatījuši debijas LP "No Light In This Fire" (2016) un EP "Offering" (2018).

Jau ceturttais LP "What You Wanted" (2021) no Sietlas (WA) ir "postpunk/postgrunge" trio "Wild Powwers". Gana pieredzējis trio, izdevis pirms tam trīs albumus 2014/2016/2018.g. Visi albumi pieejami bandcampā.

Tāpat saturīgs "deathrock/gothic" žanra otrais LP "Ascension" (2021) no Sietlas (WA) kvarteta "Nox Novacula". Grupa arī vizuāli atbilst žanram.

Vēl no "gothic/postpunk" žanra būs Portlendas (OR) kvartets "Visions" ar debijas LP "Visions" (2020). Grupā darbojas Portlendas grupas "Dead Cult" (2011-2016) trīs dalībnieki.  

Ņujorkas "noise/postpunk" trio "A Very Special Episode" sagatavojis debijas LP "Fix Your Hearts or Die", kas iznāks 12.oktobrī. Ir izdoti vairāki iesildošie singli.

No Austinas (TX) būs labs, agrāk nepamanīts debijas EP "Observer" (2019) no "postgrunge/postpunk" kvarteta "Observer".

Raidījuma noslēgumā būs Sandijego (CA) trio "Le Saboteur" ar debijas EP "Ditch" (2020).


Programmā:

"A Very Special Episode" - "Introspectre"
"Karate,Guns & Tanning" - "Graffiti Children"
"Karate,Guns & Tanning" - "Artifacts"
"Observer" - "Voices"
"Visions" - "Another Day"
"Wild Powwers" - "Pygmalion"
"Wild Powwers" - "Pageant"
"Nox Novacula" - "Face the Stench"
"Esses" - "The Seurce"
"Esses" - "Schism"
"Le Saboteur" - "Tightrope" (live)