Raidījumā apskatīsim astoņas "indierock" grupas "emo/postgrunge/postpunk/shoegaze" žanros no ASV. Četras grupas būs pirmoreiz.

Ar debijas EP "Smart Mouth" (2020) būs Sophia Greenberg vadītais Filadelfijas (PN) kvartets "Riverby" un ar singlu , kā arī ar debijas EP "Blankat" (2020) Ņujorkas kvintets "Blankat".

Ar otro LP "Breakup Season" (2019) un jaunu EP "Deliberately Alive" (2021) pirmoreiz arī Bostonas (MA) kvartets "Future Teens".

Ļoti saturīgs otrais LP "Blood In the Water" (2021) padevies Ņujorkas kvartetam "LAPÊCHE" (no franču valodas "Persiks"), kura līdere ir vokāliste/ģitāriste Krista Holly Diem. Varētu būt viens no gada TOP albumiem. 2020.gadā apskatījām grupas debijas LP "The Second Arrow" (2017) un EP "Spirit Bunnies" (2019).

7.maijā jauns, ceturtais EP "Connected Heavens" (2021) Sietlas (WA) "dreamgaze/post-shoegaze" kvartetam "Guest Directors". 2020.gadā apskatījām grupas otro EP "Captured in the Light" (2018) un trešo EP "Dream the Currents" (2019).

Trešais LP "Heart Racer" (2021) iznācis Ņudžersijas vokālistei/ģitāristei/dziesmu autorei Nicolle Maroulis jeb "Hit Like a Girl". 2019. gadā apskatījām viņas otro LP "What Makes Love Last" (2019).

Raidījuma noslēgumā būs gana populārais un pieredzējušais Pensilvānijas dubultvokāla kvartets "Tigers Jaw" ar jauno, sesto LP "I Won't Care How You Remember Me" (2021). Grupai debijas LP iznāca 2006.gadā, bijušas vairākas ASV tūres un vairākas sastāva maiņas. Pamatsastāva dalībnieku duets šobrīd ir vokālists/ģitārists Ben Walsh un vokāliste/taustiņinstrumentāliste Brianna Collins.

Programmā:

1."Riverby"-"In My Dreams"
2."Blankat"-"Lilt"
3."Blankat"-"Monsters"
4."Bad Bloom"-"The Tide"
5.."Future Teens"-"Alone At A Party"
6."Future Teens"-"Bizarre Affection"
7."LAPÊCHE"-"Night Witches"
8."LAPÊCHE"-"Metric"
9."LAPÊCHE"-"Elbow Grease"
10."Guest Directors"-"Another Round"
11."Hit Like a Girl"-"Wanna Be Loved"
12."Tigers Jaw"-"Lemon Mouth"
13."Tigers Jaw"-"Heaven Apart"

Audio un video:

"Riverby" - "In My Dreams"
"Blankat" - "Lilt"
"Blankat" - "Monsters"
"Bad Bloom" - "The Tide"
"Future Teens" - "Alone At A Party"
"Future Teens" - "Bizarre Affection"
"LAPÊCHE" - "Night Witches"
"LAPÊCHE" - "Metric"
"LAPÊCHE" - "Elbow Grease"
"Guest Directors" - "Minor Mendings"
"Hit Like a Girl" - "Wanna Be Loved"
"Tigers Jaw" - "Lemon Mouth"
"Tigers Jaw" - "Heaven Apart"