Raidījumā apskatīsim deviņas grupas, tikai viena dzied angļu valodā. Sešas grupas pirmoreiz un jauni LP no pieredzējušajām grupām "Spool" un "For Tracy Hyde".

Vairākas jaunās grupas būs ar debijas EP - Tokijas kvartets "Aruyue あるゆえ" ar EP "私以外、騒音" (2021), Tokijas kvartets "Swimewsスイミューズ" ar EP "Goodbye My Youthful Flowers" (2019), Kioto kvartets "Speel Plaats スピールプラッツ" ar EP "夢現" (2019) (grupai ir arī 2020.gadā izdots otrais EP "夢物語"), Sapporo kvartets "Mel メル" ar EP "Dayflower" (2020).

Divas grupas būs ar debijas LP - Tokijas "postgrunge/noiserock" kvartets "Forbear" ar LP "10 songs" (2020) (angļu val0dā) un Kanazavas "dreampop/shoegaze" kvintets "Noah" ar LP "Fluctuate" (2019).

Aktīvi turpina darboties Fukuokas kvartets "Culenasm クレナズム", kurš nesen bija raidījumā ar otro EP "In Your Fragrance" (2019) , izdevis trešo EP "Eyes On You" (2020).

Raidījuma noslēdzošajā daļā apskatīsim divu pieredzējušu grupu jaunos albumus. Ar otro LP "Cyan/Amber" būs Tokijas sieviešu kvartets "Spool スプール".Labs "dreampop" albums, kas seko viņu 2019.gadā apskatītajam debijas LP "Spool". Grupa sākumā izdevusi trīs EP, dibināta 2012.gadā un ir DKFM apritē.

Tāpat aktīvi turpina darboties Tokijas "dreampop/shoegaze" kvintets "For Tracy Hyde", kurš dibināts 2012.gadā - sākumā izdevis divus EP un kopš 2016.gada jau četrus LP. Apskatīsim tikko februārī izdoto jauno, ceturto LP "Ethernity" (2021). Grupa ir žanra starptautiskajā apritē.

Programmā:

01."Aruyue あるゆえ" - "みえるのもは"
02."Swimewsスイミューズ " - "君の目に映る花"
03."Speel Plaats スピールプラッツ" - "然れど"
04."Mel メル"-"Haze"
05."Forbear"-"Birds"
06."Forbear" - "Everlasting Doubt"
07."Noah"-"青豹"
08."Culenasm クレナズム"-"エピローグまで"
09."Spool スプール" - "スーサイド・ガール"
10."Spool スプール" - "アリスとテレス"
11."For Tracy Hyde"-"Interdependence Day (Part I)"
12."For Tracy Hyde"-"Radio Days"

Audio un video:

"Aruyue あるゆえ" - "みえるのもは"
"Swimews スイミューズ" - "君の目に映る花"
"Speel Plaats スピールプラッツ" - "然れど"
"Mel メル" - "See You Never"
"Forbear" - "Birds"
"Forbear" - "Everlasting Doubt"
"Noah" - "青豹
"Culenasm クレナズム" - "エピローグまで"
"Spool スプール" - "スーサイド・ガール"
"Spool スプール" - "アリスとテレス"
"For Tracy Hyde" - "Interdependence Day (Part I)"
"For Tracy Hyde" - LP "Ethernity" (Trailer)