Raidījumā apskatīsim septiņas grupas ar jaunumiem no Ziemeļvalstīm.
No Somijas otro reizi būs Tamperes "dreampop/shoegaze" kvintets "Radio Supernova" ar otro LP "Takaisin" (2021) somu valodā. 2019.gadā apskatījām grupas debijas LP "Tähtiin" (2019).

No Islandes būs viena no pazīstamākajām dotā brīža grupām ārpus šīs valsts - "Mammút" ar piekto LP "Ride the Fire" (2020) angļu valodā, kas izdots pēc trīs gadiem kopš ceturtā albuma "Kinder Versions". Raidījumā apskatīti visi agrākie grupas albumi.

No Norvēģijas trešo reizi būs kvalitatīvais Oslo "psychodelic/doom" trio "Superlynx" ar trešo LP "Electric Temple" (2021) un pirmo reizi Bergenas "indiepop" duets "Misty Coast" (Linn Frøkedal and Richard Myklebust) ar otro LP "Melodaze" (2019) un trešo LP "When I Fall From The Sky" (2021).

No Zviedrijas pirmoreiz būs trīs jaunas grupas - Luleå "powerpop" kvintets "Ur Tajgan" ar vienu no sešiem izdotajiem singliem "Magpie" (2019), Gēteborgas "postpunk/gothic" kvintets "Morning Moon" ar otro EP "Morning Moon" (2021) un Norčepingas "dreampop" kvartets "Corduroy" ar jaunāko singlu zviedru valodā "Gråa Dagar" (2021). Grupa izdevusi arī dubultsinglu "Blomster" (2020).

Spēlētās dziesmas:

1."Radio Supernova"-"Vapaa"
2."Radio Supernova"-"Nyt"
3."Mammút"-"Solomon"
4."Mammút"-"Birds"
5."Superlynx"-"Electric Temple"
6."Superlynx"-"Returning Light"
7."Misty Coast"-"Sundays"
8."Misty Coast"-"Switch Off"
9."Ur Tajgan"-"Magpie"
10."Morning Moon"-"Strive"
11."Corduroy"-"Gråa Dagar"

Audio un video:

"Radio Supernova" - "Vapaa"
"Radio Supernova" - "Nyt"
"Mammút" - "Solomon"
"Mammút" - "Birds"
"Superlynx" - "Electric Temple"
"Superlynx" - "Returning Light"
"Misty Coast" - "Sundays"
"Misty Coast" - "Switch Off"
"Ur Tajgan" - "Magpie"
"Morning Moon" - "Strive"
"Corduroy" - "Gråa Dagar"