Raidījumā būs astoņās grupas ar jaunākiem albumiem no Ziemeļvalstīm.

No Somijas būs jauns daudzsološs "shoegaze" trio "Ludolloy" ar debijas LP "Sine" (2021). Labs jaunās paaudzes "shoegaze" albums ar labu skaņu un žanra izpratni, arī DKFM apritē.

No Dānijas otro reizi sieviešu "psychodelic/garagerock" trio "Baby In Vain" ar otro LP "See Through" (2020) un jauns Arhusas "indiepop" kvintets "Rigmor", kurš darbojas dāņu valodā, ar debijas EP "Rebel" (2020).Grupa sola debijas albumu 2022.g.sākumā.

No Zviedrijas trīs grupas. Labs, tikko izdots debijas albums zviedru valodā no nesen apskatītā Norčepingas "dreampop" kvarteta "Corduroy" ar singlu "Gråa Dagar".

Tāpat labs pārsteigums no Gēteborgas "indiepop/dreampop" sieviešu trio "Chivvy" ar debijas LP "Chivvy" (2021). Melodisks un pārliecinošs "indiepop" ar ietekmēm no "Warpaint" un "Candace".

Trešais Zviedrijas pārstāvis būs Stokholmas klasisks "grunge" kvartets "Social Pretender" ar jaunāko singlu "Freeway" (2020).

No Norvēģijas pirmo reizi Tonje Tafjord vadītais Oslo "powerpop" kvintets "Avind" ar otro LP "Ta Sjansen" (2021). Grupa darbojas norvēģu valodā un izdevusi debijas EP 2016.g. un debijas LP "Evig Blenda" 2018.g.

Noslēgumā otro reizi ar otro LP "Shadows And Dust" (2021) būs Bergenas "posthc/metalcore" kvintets "Tessia". Agrāk apskatījām viņu debijas LP "Burn The Sky" (2018).

Programmā:

"Ludalloy" - "Cerebellum"
"Ludalloy" - "Luminous"
"Baby In Vain" - "Before You"
"Rigmor" - "Vægtløs"
"Corduroy" - "237 Dagar"
"Corduroy" - "Var Ska Jag Gå?
"Chivvy" - "Melatonin"
"Chivvy" - "Coexist"
"Social Pretender" - "Freeway"
"Avind" - "Kanskje Nokon Andre"
"Avind" - "Det er Ingen i Nærleiken av Deg"
"Tessia" - "Resistance"