Raidījumā apskatīsim desmit dažādu žanra (no "powerpop" līdz "hardcore"  grupas no Kanādas, sešas no tām raidījumā būs pirmoreiz.

No "smagās mūzikas" pirmoreiz būs trīs grupas - Toronto (ON) "trash/hardcore" kvartets "LILIM" ar otro EP "Weighted Ghosts" (2020), jauns Vankūveras (BC) "stoner/modernrock" trio "Lodestar" ar debijas LP "Lodestar" (2021) un Toronto "stoner/sludge" kvartets "Witchrot" ar otro LP "Hollow" (2021).

Vairākas agrāk bijušas grupas izdevušas jaunus kvalitatīvus singlus kopā ar video.

Raidījuma pastāvīgais viesis Hamiltonas (ON) "indie/dreamgaze" kvartets "Basement Revolver" pēc vairāk kā gada kopš tika izdots EP "Wax and Digital" , nāk klajā ar singlu "Skin".

Vindsoras (ON) "dreampop" kvartets "Talking Violet" šogad izdevis vairākus singlus , sagatavojot debijas LP "Tell Your Friends" (01.10.2021) iznākšanu.Būs ar singlu "Delusional".

Vankūveras (BC) "artrock" duets "AC-PDF" (agrāk trio "Douse", kas bija 2017.g.ar debijas LP "The Light in You Has Left" (2016)) pēc ilga pārtraukuma un nosaukuma maiņas nāk klajā ar pirmo singlu "Act  Out" no otrā LP.

Kā viens no galvenajiem jaunumiem būs trešās paaudzes Kanādas latvietes, vokālistes, ģitāristes Annas Mērnieks - Duffield vadītā  Toronto (ON) "psych/folkrock" seksteta "Beams" jau trešais LP "Ego Death" (2021). Grupa dibināta 2012.g. un vēl izdoti albumi "Just Rivers" (2013) un "Teach Me To Love" (2018). Visi albumi un singli pieejami bandcamp un spotify. Grupā darbojas arī Annas vīrs, bundzinieks Mike Duffield.
Anna Mērnieks-Duffield ir dalībniece arī jau raidījumā ar debijas LP "Lioness" (2019) bijušajā trio "Ace of Wands". Ļoti melodiska albums, kas 2019.g. LP TOP ierindojās augstajā 15.vietā. Trio ir sagatavojis otro LP, ko iesilda ar singliem. Jaunākais "Vibrations" izdots 9.jūlijā kopā ar "PJ Harvey " Rid of Me" `koveru`.

Vēl raidījumā ar debijas LP "Save Our Hearts" (2020) būs Toronto (ON) Kanādas pamatnācijas izcelsmes solomāksliniece "Madisyn Whajne"  ar sarežģītu un pat traģisku likteni, kas atklāj Kanādas nesenās vēstures tumšās lappuses ar pamatnācijas piespiedu asimilāciju.  
 
Raidījumā sākumā debitēs jauniešu dvīņu māsas Phoenix un Mercedes Arn Horn ar debijas EP "Year of the Rat" (2021), kas ieturēts "powerpop" žanrā.

Programmā:

"Softcult" - "Young Forever"
"Talking Violet" - "Delusional"
"AC-PDF" - "Act Out"
"Basement Revolver" - "Skin"
"Beams" - "Born to Win"
"Beams" - "Find Me"
"Ace of Wands" - "Vibrations"
"Madisyn Whajne" - "Dagger"
"LILIM" - "Apathetic Dog"
"Lodestar" - "Your Haunting Memory"
"Witchrot" - "Hollow" (Full Album)