Raidījumā apskatīsim desmit grupas ar jaunumiem "dreampop/shoegaze" žanros no ASV.Septiņas grupas pirmoreiz.

No Ņujorkas pirmoreiz trīs grupas - jauns studijas "triprock/dreamgaze" duets "Monroe & She" (Matt Monroe un Lea Leone) izdevis debijas EP "White Hot Fire" (2021), žanrā zināmais "dreampop/shoegaze" kvintets "Warm" ir atkal ierindā ar jauno vokālisti Jenny Reilly un svaigu trešo EP "What`s Done In the Dark" un "shoegaze" kvintets "Punchlove" būs ar debijas EP "Terminal" (2021).

No Čikāgas (IL) pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu vokālisti Lauru Boton un jauniem singliem ceturto reizi raidījumā atgriežas "dreampop/shoegaze" kvintets "Lightfoils" (grupa izdevusi divus EP un debijas LP 2014.g.), kā arī jauns "dreampop/grungepop" trio "Moontype" būs ar debijas LP "Bodies of Water" (2021).

Divas jaunas "dreampop" grupas no Pensilvānijas ienāk žanra apritē - Pitsburgas kvartets "The Real Sea" šogad izdevis trīs singlus un Filadelfijas kvintets "Promissory" šogad izdevis jau divus EP "Forever`s a Long Way" un "Believer".

Otro reizi ar otro LP "Twin Plagues" (2021) būs Ašvilles (NC) "grungegaze" kvintets "Wednesday" (2020.g.aprīlī apskatījām debijas LP "I Was Trying to Describe You to Someone" (2020)), un ceturto reizi pēc ilga pārtraukuma Portlendas (OR) "dreamgaze" kvartets "The High Violets", kas izdevis savas agrāk neizdotās dziesmas jeb "B-Sides" un atjaunojusi koncertdarbību. Grupa pēdējo, trešo LP "Heroes and Halos" izdeva 2016.g., raidījumā apskatīti arī agrākie albumi, kas izdoti 2006. un 2010.g.

Raidījuma noslēgumā pirmoreiz pieredzējušais Kalifornijas "dreampop" kvartets "Little Galaxies" būs ar otro LP "One With the Waking Sea" (2021).Albums veidots vairākus iepriekšējos gados un to iesildīja vairāki singli.Pirms tam grupai bija trīs gadu pārtraukums , jo vokāliste smagi cieta autokatasrofā.

Programmā:

"Monroe & She" - "Let Me Go"
"Warm" - "The Sky Was Grey But It Felt Like Heaven"
"Punchlove" - "In Your Car"
"Lightfoils" - "306"
"Moontype" - "Your Mom"
"Moontype" - "Ferry"
"The Real Sea" - "Paper Machete"
"Promissory" - "Falling Dreams"
"Wednesday" - "Twin Plagues"
"The High Violets" - "Up Towards"
"Little Galaxies" - "It`s Natural"