Raidījumā apskatīsim sešas "smagās mūzikas" grupas "psychodelic/doom/sludge/darkgaze" žanros, divas otro reizi.

Pirmoreiz Ņujorkas "sludge/doom" trio "Witchkiss" ar vokālisti/bundzinieci Amber Burns būs ar jaunāko EP "Transformation" (2020). Grupa 2018.g. izdeva debijas LP un 2019.g. bija austrumkrasta tūrē.

Vēl pirmoreiz līdzīga nosaukuma Austinas (TX) "psychodelic/doom" kvartets "Witchcryer" ar otro LP "When Their Gods Come For You" (2021) un Toledo (OH) "sludge/doom" kvartets "Wasteland Coven" ar otro split EP "Turmoil" (2021) (EP kopā ar grupu "Nothing Is Real"). Grupas debijas EP "Ruined" izdots 2020.g.aprīlī.

Kā galveno izvirzu Kalifornijas vokālistes/ģitāristes/dziesmu autores Shantel Amundson trio "Illudium" otro LP "Ash of the Womb", kurš izdots šī gada 15.oktobrī. Pārliecinošs "dark/doomgaze/postrock" žanra produkts no pagaidām mazzināmās mākslinieces, ko varētu salīdzināt ar žanra grandiem - Chelsea Wolfe, Darkher, A.A.Williams , Anna von Hausswolff, Emma Ruth Rundle, Myrkur un Sylvaine. "Illudium" debijas LP "Septem" iznāca 2016.g.

Otro reizi Birminghamas (AL) "sludge" kvartets "EMBR" ar nesen izdoto ceturto EP "1021", kas seko 2020.g. novembrī apskatītajam debijas LP "1823" (2020). Grupas kodols ir vokāliste Crystal Bigelow un bundzinieks Eric Bigelow.

2021.g.aprīlī ar debijas LP Molt" (2020) apskatītajam Raleihas (NC) "psychodelic/doom" trio "Crystal Spiders" jau pēc gada nāk klajā ar oktobrī izdoto otro LP "Morieris".

Visi raidījumā apskatītie albumi pilnībā pieejami noklausīties `bandcampā`.

Programmā:

"Witchkiss" - "Empty Hands"
"Witchcryer" - "Blackfoot Creation Story/Spirit Power"
"Wasteland Coven" - "Turmoil" (Split Album 2021)
"Illudium" - "Aster"
"Illudium" - "Soma Sema"
"EMBR" - "Born"
"Crystal Spiders" - "Morieris"