Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim jaunumus no tālās Austrālijas un Jaunzēlandes. Būs daudz jaunu grupu ar debijas EP un LP, tikai divas grupas raidījumā skanējušas agrāk.

Viens no galvenajiem albumiem - trešais LP "Endless Motion" (14.10.2022) no Melburnas "punk/postgrunge" kvarteta "Press Club". Grupa sevi pieteica 2017.g. , izdeva ātri vienu pēc otra divus LP (2018/2019.g.), kļuva gana populāra, rodot iespēju gana bieži būt tūrēs arī Rietumeiropā. "Press Club" spēlē ātru, dinamisku roku, un tāda ir arī vokāliste Natalie Foster. Agrāk apskatīti abi grupas LP. Jaunais LP sagatavots grūtajā pandēmijas laikā. Grupas bundzinieks saka :

"Albums ir kulminācija gadiem ilgas dīkstāves un pašpārbaudes, viltus sākuma un vilšanās, krūmu ugunsgrēku un pandēmijas laikā".

Otrs galvenais LP - interesants pārsteigums no Jaunzēlandes plaša sastāva grupas (7 cilvēki) "Recitals" , kura lieto savā mūzikā čellu un trompeti, un žanru varētu dēvēt par plaša spektra "artroku". Debijas albums "Orbit I" ar astoņām dziesmām izdots 26.augustā.

Vēl no Jaunzēlandes pirmoreiz Velingtonas "artpop" trio "Womb" ar otro LP "Dreaming of the Future Again" (11.11.2022). Gana pieredzējis `ģimenes` trio - Charlotte Forrester (vokāls/ģitāra) kopā ar dvīņubrāli Hazu (ģitāra/taustiņi) un māsu Georgetti (bungas) darbojas no 2014.g. , un 2015.g. tika izdots debijas EP , bet 2018.g. debijas LP "Like Splitting the Head From the Body".

Otro reizi ar EP "The Water" būs Dunedinas "noiserock" kvartets "Dale Kerrigan". 2021.g.oktobrī apskatījām grupas debijas LP "Noise Bitch" (2021).

Raidījuma sākumā pirmoreiz būs vairākas jaunas grupas no Austrālijas.

No Pērtas trīs grupas."Dreampop/powerpop" kvartets "Sunsick" 2021./2022.g.izdevis četrus singlus un būs ar "Mess Today" "Dreampop" kvartets "King Blue" būs ar debijas EP "Through a Screen" (03.11.2022).

"Hardcore" kvartets "Nervous" būs ar otro, šogad izdoto EP "Ruined" (2023). No Brisbanes "poppunk" kvartets "Platonic Sex" ar debijas EP "Grip" (01.12.2022).

No Melburnas "punkrock" kvartets "Rot TV" ar debijas LP "Tales of Torment" (18.02.2022).

No Sidnejas Casey Logemann jaunais "dreampop" projekts , kvartets "Gloomie" ar debijas EP "Storm Chaser" (25.03.2022). Casey bija raidījumā 2019.g. ar savu iepriekšējo grupu "Goodside", kas diemžēl pandēmijas laikā izjuka pēc singla izdošanas.

Programmā:

"Sunsick" - "Mess Today"
"King Blue" - "Backseat Driver"
"Gloomie" - "Every Time I Leave"
"Platonic Sex" - "Exhausted Competing For You"
"Nervous" - "Change"
"Rot TV" - "Goodbye"
"Press Club" - "Coward Street"
"Press Club" - "Less These Days"
"Recitals" - "Gradient"
"Recitals" - "Arrow"
"Womb" - "Clip Your Wings"
"Dale Kerrigan" - "Fascia"