Raidījumā apskatīsim deviņas dažādu žanru grupas no Dienvidamerikas, pārsvarā spāņu un portugāļu valodā, piecas pirmoreiz.

No Meksikas ar vienu no jaunajiem singliem būs Mehiko "triprock" kvartets "La Era Vulgar". Grupa otro reizi raidījumā , 2018.g.martā apskatījām debijas LP "El Reino" (2017).

Divi galvenie būs debijas albumi no kvalitatīvām "dreamgaze" grupām - Kolumbijas "Encarta 98" un Puerto Riko "Un.Real".

Kvarteta "Un.Real" debijas LP "Islands" (2021 ir tiešām ilgi gaidīts. Jau no 2017.g. pamazām tika izdoti pieci singli no gaidāmā albumi. Tāpat grupa no 2013.g. izdevusi piecus EP, visi albumi pieejami `bandcamp`. Pieredzējusi grupa ar dalībniekiem virs četrdesmit.

Kvinteta "Encarta 98" debijas albums "Lo Que Extrañas Ya No Existe" izdots jūlijā spāņu valodā un ir negaidīti labs žanra produkts. 2020.g.augustā raidījumā bija albuma iesildošais singls "El Silencio".

Vēl no Kolumbijas otro reizi būs Bogotas "dreampop" kvartets "Cruel Cruel" ar vienu no debijas LP "Incendios" iesildošajiem singliem "Recomenzar". Grupa 2018.g. bija ar debijas EP ""Submerso" (2017).

No Brazīlijas būs trīs grupas.Kvalitatīvais "dreampop/shoegaze" kvartets "Adorável Clichê" pēc debijas LP "O Que Existe Dentro De Mim" (2018) izdevis vairākus singlus un būs ar jaunāko "Mar Aberto" portugāļu valodā.

Pirmoreiz būs divas jaunas "postgrunge" grupas - jauniešu trio "Pink Roof" ar vienu no trim singliem - "Quicksand" (2020) un kvartets "Putz" ar vienu no pieciem izdotiem singliem - "Quando Saio de Mim".Grupa gatavo debijas EP.

No Argentīnas pirmoreiz būs divas "indiepop/dreampop" grupas - ļoti pieredzējušais trio "Altocamet" ar sesto LP "Surfista Nocturno" (2021) spāņu valodā un kvintets "Pelopincho" ar otro EP "Loop Adolescente" (2021) spāņu valodā.

Programmā:

"La Era Vulgar" - "Sentirnos Eternos"
"Un.Real" - "Blue Garden"
"Un.Real" - "Sun-like Star"
"Encarta 98" - "Retomar"
"Encarta 98" - "Temores (Retrogresiones)"
"Cruel Cruel" - "Recomenzar"
"Adorável Clichê" - "Mar Aberto"
"Pink Roof" - "Quicksand"
"Putz" - "Quando Saio de Mim"
"Altocamet" - "Podemos Volver"
"Pelopincho" - "24 Horas no Son Suficientes"