Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim jaunumus no DA-Āzijas, septiņas grupas pirmoreiz. Dziesmas korejiešu, ķīniešu, indonēziešu un angļu valodās.

No Korejas Republikas otro reizi Seulas "postrock/mathrock" kvintets "Cotoba (코토바)", kas apvienojis labākās dziesmas jaunās versijās no iepriekš izdotajiem trim EP, un, papildinot ar trim jaunām dziesmām, izdevis debijas LP "4pricøt" (2022). Grupu iepazinām 2021.g.jūnijā, kad apskatījām viņu trešo EP "Since the World Is About to End" (2021). Albumam ir vairāku dziesmu video.

Vēl no Korejas pirmoreiz solomāksliniece "Precocious Neophyte" jeb gana pazīstamo korejiešu grupu "Vidulgi OoyoO" un "Juck Juck Grunzie" (abas bijušas raidījumos) vokāliste/ģitāriste Ham Ji-hye, kura pāris gadus jau dzīvo ASV, Čikāgā, un izdevusi debijas LP "Home In the Desert" (2022). Albums ieturēts gana klasiskā "shoegaze" manierē angļu valodā.

No Ķīnas pirmoreiz divas "postpunk/psychodelic" grupas - Šanhajas kvartets "絕對純潔 Absolute Purity" ar debijas LP "We Fought Over the Moon" (2022) ķīniešu valodā un Pekinas kvartets "The Twenties" ar jaunāko singlu 天​天​吵 (Noisy Every Day), kas seko 2018.g.izdotajam debijas LP. Pēdējos singlos grupa pārgājusi uz ķīniešu valodu. Abas grupas turpina pēdējos gados iesākto ķīniešu grupu "postpunk" vilni.

No Honkongas (ĶTR) pirmoreiz klasisks "indiepop/dreampop" sekstets "Bad Math" ar debijas LP "Missing Narrative" (2021) angļu valodā.

No Taivānas divas grupas. Pirmoreiz "indierock" kvartets "眠氣 Hypersomnia" ar debijas EP "Night Night EP. 01" (2021)  ķīniešu valodā. Otro reizi kvintets "Codie" ar karstu 29.septembrī izdoto debijas LP "相對性靜止" (Relative Stillness). Labs "indiepop/dreampop" albums ķīniešu un angļu valodās. 2021.g.septembrī apskatījām grupas debijas EP (2020).

No Singapūras otro reizi ar gaidīto otro LP "Air Guitar" (2022) būs "indiepop/powerpop" trio "Sobs". Jau pagājuši gana ilgie četri gadi, kad grupu iepazinām ar debijas LP "Telltale Signs" (2018). Grupa darbojas angļu valodā un ir DKFM apritē.

No Indonēzijas pirmoreiz divas grupas - Bali "indierock "kvartets "Noon Radar", kur pandēmijas laikā apvienojušies četri augstskolas draugi, ar debijas EP "Gradien" (2022)  indonēziešu valodā, un Medanas "indiepop" kvintets "Garside" ar otro EP "Not My Tea" (2021)  angļu valodā. Debijas EP "Should've Been / Could've Been" grupa izdeva 2018.g.

Programmā:

"Cotoba (코토바)" - "Love & Art"
"Precocious Neophyte" - "From My Tiny Room"
"絕對純潔 (Absolute Purity)" - "Hurry Hurry"
"The Twenties" - "天天吵 (Noisy Every Day)"
"Bad Math" - "Walls"
"眠氣 Hypersomnia" - "沒有你的地方 (No Place For You)" (live)
"Codie" - "See You in My Dream"
"Sobs" - "Burn Book" (live)
"Noon Radar" - "Akankah Terobati (Will It Be Cured)"
"Garside" - "Nothing Makes a Room Feel Emptier Than Wanting Someone In It"