Raidījumā ar deviņām grupām apskatīsim jaunumus no DA-Āzijas valstīm - agrāk bijušas grupas no Ķīnas būs ar jauniem albumiem , debijas LP no Taivānas "烏兔 WUTU" un Filipīnu "Megumi Acorda" , divas jauniešu grupas no Indonēzijas ar debijas EP , un jauns EP no pieredzējušā Singapūras kvinteta "Subsonic Eye".

No Ķīnas trīs jau agrāk bijušas grupas ar jauniem albumiem.

Trešo reizi Ksianas (Xi'an) "dreampop" kvartets "白百EndlessWhite" kurš izdevis otro LP ar garo nosaukumu "世界是拉不直的问号"("The World Is a Question Mark That Can`t Be Straightened") (2023)  Albums nav pieejams spotify un bandcamp. Grupa darbojas ķīniešu valodā , veidota 2015.g., izdevusi divus EP (2017./2020.g.) un debijas LP "白河夜船" 2018.g. Kā saka pati grupa - jaunais albums ir apzināti vairāk elektronisks.

Tāpat trešo reizi Čengdu "indiepop" duets "水太深 Deep Water" ar trešo LP "Deep Water" (2022). Grupa veidota 2018.g. un aktīvi izdot albumus no 2019.g. Raidījumā apskatīti abi agrākie albumi (2019./2021.g).

Otro reizi Guandžou jauniešu "dreampop/shoegaze" kvartets "波卡利甜 Pocari Sweet" ar otro EP "Tears In Rain" (2023). Viena no jaunās paaudzes grupām, kas ienākusi žanra apritē pēdējos gados. Grupas debijas EP "Gentle Moon" (2018) bija raidījuma EP 2019.g. TOPa 20.vietā.

Ceturto reizi pieredzējušais Taivānas "postrock" kvintets "烏兔 WUTU" (līdz 2021.g. "Pilots In the Sky and On the Sea"), kurš debijas EP izdeva pirms 10 gadiem un pēc vairākiem singliem un dubultsingliem (daļa iekļauta debijas LP) izdevis debijas LP "Lost Innocent Days" (2022). Gana nozīmīgs un interesants žanra lokālais albums.

No Singapūras ceturto reizi pieredzējušais Singapūras "dreampop" kvintets "Subsonic Eye" pēc 2021.g. izdotā trešā LP "Nature of Things" izdevusi trīs dziesmu EP "Melt the Wax" (2022).  Grupas debijas LP bijis raidījuma 2018.g.LP topā, apskatīti visi grupas izdotie LP.

No Filipīnām otro reizi "dreampop" māksliniece Megumi Acorda (agrāk darbojusies grupā "The Strange Creature" kas apskatīta raidījumāar debijas LP) , kas ar savu kvintetu pēc vairākiem darbības gadiem un debijas EP "Unexpectedly" (2018) , 17.martā izdevusi debijas LP "Silver Fairy".

Pirmoreiz 18.martā paredzētā, bet neskanējusī Manilas "powerpop" grupa "Cheats" ar trešo LP "Houseplants" (2022). Pamatā angļu valodā dziedošā grupa jaunajā LP iekļāvusi divas dziesmas dzimtajā valodā, arī singlu "Kapit". Grupas agrākie albumi izdoti 2015. un 2017.g. un tā ir zīmīga ar divām vokālistēm.

No Indonēzijas divas jaunas jauniešu grupas ar debijas EP : Malangas "indiepop" kvintets "Girl and Her Bad Mood" ar EP "Bluest Year". Grupa izdevusi vairākus singlus 2021.g.

Bali "emogaze" kvintets "Milledenials" ar EP "The Peak of Youth Life"(2023).

Programmā:

"白百EndlessWhite" - "尚未到来的"
"水太深 Deep Water" - "We Can Do"
"波卡利甜 Pocari Sweet" - "To My Love"
"烏兔 WUTU" - "A House of One`s Own"
"烏兔 WUTU" - "The Robe of Mountain Spirit"
"Subsonic Eye" - "Please Remember"
"Megumi Acorda" - "Borrowed/Burrowed"
"Megumi Acorda" - "Feverfew"
"Cheats" - "Kapit" hhttp://ttps://www.youtube.com/watch?v=SQDfUeqn27E
"Cheats" - "Honey Calm Down"
"Girl and Her Bad Mood" - "Fallingout"
"Milledenials" - "Precious Me"