Raidījumā apskatīsim deviņas dažādu žanru grupas no Dienvideiropas valstīm.
No Grieķijas pirmoreiz Atēnu "postmetal/doom/blackmetal" kvartets "Breeding the Shadows" ar debijas LP "Breeding the Shadows" (2020). Labs žandra albums.

No Itālijas pirmoreiz trīs grupas "electro/dreampop/dreamgaze" žanros - Reggio Emilia trio "A Distant Shore" ar debijas EP "Better Days" (2021) , Milānas duets "Pinhdar" ar otro LP "Parallel" (2021) un Veronas kvartets "You,Nothing", ko iesaku īpaši , ar debijas EP "Lonely//Lovely" (2021).Visas grupas ir Kalifornijas "dreampop/shoegaze" radio "DKFM" apritē.

No Libānas otro reizi ar singlu "Sea Change" no gaidāmā trešā LP "After the Fire,Before the End" (2021) , kas iznāks rudenī, Beirutas "dreampop" trio "Postcards" , kas savulaik arī daudz koncertējis Eiropā.Agrāk apskatījām viņu otro LP "Good Soldier" (2020).

No Spānijas būs trīs grupas.Otro reizi Cádizas "dreampop/gaze" kvartets "Turmalina" ar jauno EP "El Golpe Que Nos Quede" (The Blow That Remains)( 2021).Grupa dzied spāņu valodā un esam apskatījuši viņu otro LP "Vértigo y Victoria" (2017).Otro reizi arī basku valodā dziedošais Bilbao "shoegaze" trio Arima" ar otro EP "Biluztasunez Jantzita" (Dressed Naked) (2021).2020.g.apskatjām viņu debijas EP "Metamorphosis" (2020).Kā arī pirmoreiz pieredzējuais "atmospheric/doom/gothicmetal" kvartets "Hela" ar trešo LP "Vegvísir" (2019).

Noslēgumā otro reizi no Portugāles pieredzējušais Lisabonas "altrock/modernhardrock" kvartets "Cinemuerte" ar ceturto LP "O Refúgio" (2019).Iepriekšjo LP "Dhist" grupa izdeva 2014.g.

1."Breeding the Shadows"-"Seizure"
2."A Distant Shore"-"Better Day"
3."Pinhdar"-"Parallel"
4."You,Nothing"-"Reflectie"
5."You,Nothing"-"Sonder"
6."Postcards"-"Sea Change"
7."Turmalina"-"El Golpe Que Nos Quede"
8."Arima"-"Pentsamenduen Biktimak"
9."Hela"-"Sleepless Nights"
10."Cinemuerte"-"Twenty Five"