Raidījumā ar deviņām grupām apskatīsim jaunumu no Japānas, visas dziesmas japāņu valodā, sešas grupas pirmoreiz. Piecas jaunās grupas ar debijas EP - "Yuzame Radio 湯冷めラジオ", "Slow Luv" , "In Sea Hole インシアホール", "Sasakure ささくれ", "Oyogu Canaria 泳ぐカナリア", pieredzējušā "emo/shoegaze" kvinteta "nim" jaunais EP, otrais EP no Tokijas "35.7", debijas LP no Nagojas aktuālajiem "šūgeizistiem" "Blurred City Lights" un jau piektais EP no Fukuokas kvarteta "Culenasm クレナズム" .

Raidījuma pirmajā daļā piecas jaunās grupas ar debijas EP. Tokijas "postrock/dreampop" kvartets "Yuzame Radio 湯冷めラジオ" izdevis debijas EP "灯芯 Wick" (2023) un tam sekojošus vēl četrus singlus 2023.g., būs ar singlu "フランチェスカ".

Tokijas "jrock" kvartets "Slow Luv" ar EP "潮騒のあとに" (2022).

Tokijas "jrock" kvartets "In Sea Hole インシアホール" ar EP "海の見えるあの街で" (2023) .

Utsunomiya "dreamgaze/shoegaze" kvartets "Sasakure ささくれ" ar EP "Seesaw" (2022)>

Moriokas trio "Oyogu Canaria 泳ぐカナリア" ar EP "Into a Whirlpool" (2024).

Pieredzējušais (dib.2006.g.) Kioto "dreamgaze/shoegaze" kvintets "nim" ar vokālistu/ģitāristu `Koichi Kato` jaunajā EP "Mushy" (2024) daudz vokāla atvēlējis vokālistei/ģitāristei `Hisana Nigami` (grupā no 2015.g.), kas tā nebija agrākajos LP/EP (izdoti trīs LP un divi EP). EP pirmoreiz izdotsārpus Japānas - Teksasas (ASV) izdevniecībā "Shifting Sounds" (raid.bijušas grupas - Honeyrude/Blushing/Silver Bars/Emmaline Twist). Tituldziesmai "Mushy" ir video ar dziesmas tekstu angļu valodā.

Otro reizi ar 20.martā izdoto otro EP "書を捨て、歌を編む" būs Tokijas "jrock" kvartets ar interesanto nosaukumu "35.7". Klasisks "jrock" albums . 2022.g.jūnijā apskatījām grupas debijas EP "Blue Spring That Melts the Bones" (2022).

Kā galvenais raidījuma piedāvājums - aktuālās jaunās paaudzes Nagojas "shoegaze" trio "Blurred City Lights" solītais debijas LP "天使のいない街で " (2024). 17.februārī izdotais 12 dziesmu albums satur vairākas agrākās dziesmas no izdotajiem trim dubultsingliem 2022./2023.g. klasiskā "shoegaze" manierē. Pirmoreiz grupa bija raidījumā nesen - 2023.g. 9.septembrī.

Noslēgumā gana iecienītais un jau ceturto reizi raidījumā Fukuokas "jrock" kvartets "Culenasm クレナズム" ar astoņu dziesmu piekto EP "Whisper of the Heart" (2023). Jaunais EP nav tik labs kā agrākie - ja atceramies, ka grupas otrais EP "In Your Fragrance" (2019) bija 8.vietā 2019.g.EP TOPā un trešais EP "Eyes OnYou" (2020) bija 15.vietā 2021.g. EP TOPā.

Programmā:

"Yuzame Radio 湯冷めラジオ" - "フランチェスカ"
"Slow Luv" - "Sour"
"In Sea Hole インシアホール" - "浮かぶ"
"Sasakure ささくれ" - "Predawn"
"Oyogu Canaria 泳ぐカナリア" - "朝を待つ"
"nim" - "Alchemista"
"35.7" - "スローファイヤー"
"Blurred City Lights" - "蜃気楼"
"Blurred City Lights" - "Orange"
"Culenasm クレナズム" - "さよならを言えたかな"