Raidījumā apskatīsim astoņas dažādu žanru grupas ar jaunumiem no Kanādas.

Kopš pēdējā raidījuma par Kanādu, kas izskanēja 28.augustā, piedāvājumā divi labi "indierock" albumi grupām "Like a Motorcycle" , "Casper Skulls" un "dreampop" kvarteta "Talking Violet" debijas LP.

No Toronto (ON) trīs grupas - viens no raidījuma centrālajiem albumiem - otrais LP "Knows No Kindress" (izdots 12.novembrī) no "indierock" kvarteta "Casper Skulls", kurš pēc debijas LP "Mercy Works" (2017) ar divvokālu nolēmis uzticēt to tikai ģitāristei Melanie St-Pierre. Grupā arī ir jauna bundziniece Aurora Bangarth.

Vēl no Toronto pirmoreiz "postgrunge/garagerock" sieviešu kvartets "Bad Waitress" ar debijas LP "No Taste" (izdots 3.septembrī) un debijas LP "Ride" no "psychodelic/garage/krautrock" kvarteta "Hot Garbage" (izdots (29.oktobrī).

No Hamiltonas (ON) pirmoreiz "punk/garage/psychodelic" kvartets "Shitbats" ar debijas EP "Guano" (2020).

No Halifaksas (NS) pirmoreiz divas grupas - "poppunk/fusion" kvartets "Century Egg" ar ķīniešu izcelsmes vokālisti Shane Keyu Song un ceturto EP "Like Piece of Hair" (2021) un pieminētais, kvalitatīvais "indierock" kvartets "Like a Motorcycle" ar otro LP "Dead Broke" (2020). Grupas debijas LP "High Hopes" iznāca 2016.g.

Pārraides noslēgumā divas grupas, kuras raidījumā bijušas jau agrāk -  otro reizi ar jaunu 1.oktobrī izdotu otro LP "All the People In This House" Vinipegas (MB) "artrock" trio "Trampoline" (2019.g.martā apskatījām debijas LP "Happy Crimes" (2019)) un trešo reizi "dreampop" aprindās jau zināmais Vindsoras (ON) kvartets "Talking Violet", kurš pēc vairākiem iesildošiem singliem 1.oktobrī izdevis debijas LP "Tell Your Friends You Love Them". Albumā ir 11 dziesmas, no kurām četrās vokāliste ir ģitāriste Jillian Goyeau. Agrāk apskatījām grupas debijas EP "Round Dreams" (2018) un iesildošo debijas albuma singlu "Delusional" (2021).

Programmā:

"Casper Skulls" - "Thesis"
"Casper Skulls" - "Witness"
"Bad Waitress" - "Rabbit Hole"
"Bad Waitress" - "Restless Body" (live)
"Hot Garbage" - "Rinsed"
"Century Egg" - "Cornered"
"Like a Motorcycle" - "Swept Out"
"Like a Motorcycle" - "Tanner"
"Trampoline" - "Twins On Fire"
"Trampoline" - "Children of the Hill"
"Talking Violet" - "Slowdance"
"Talking Violet" - "Indigo"