Pagājuši četri mēneši kopš 17.09.2022. izskanējušā raidījuma par Kanādu. Ir vairāki jauni albumi no jau agrāk raidījumā bijušām grupām, un, protams, parādījušās arī jaunas grupas ar debijas EP. Apskatīsim deviņas grupas, piecas pirmoreiz.

Hamiltonas (ON) jaunais (veidots 2021.g.) "dreampop" kvartets "Linebeck" 2022.g.aktīvi pieteicis sevi, izdodot četrus singlus, un izskanēs oktobrī izdotais "Waste My Time".

Viena no Hamiltonas (NS) kvalitatīvās "punkrock" grupas "Like a Motorcycle" līderēm Kim Carson kopā ar citu bijušo šīs grupas ģitāristi Jillian Comeau izveidojusi trio "We Should`ve Been Plumbers", kas būs ar debijas EP "We Should`ve Been Plumbers" (2022). Albuma žanra virzība un skanējums ir līdzīgs "Like a Motorcycle". Pagaidām grupai vēl nav bijis koncertu.

Toronto (ON) jauniešu "poppunk" kvintets "NERiMA" būs ar debijas EP "Have More Fun" (2022) un Londonas (ON) "punkrock" kvartets "Mvll Crimes" (darbojas no 2018.g.), un izdevis trīs EP (2020/2021/2022). Trešais EP "You Embvrrvss Me"  izdots 9.septembrī. Gana kvalitatīva žanra grupa.

Visai negaidīti pēc vairāku gadu pārtraukuma atjaunojis darbību Vankuveras (BC) "powerpop" kvartets "Twin River". 2016.g. oktobrī apskatījām kvalitatīvo grupas otro LP "Passing Shade" (2016). 2022.g.grupa izdevusi vairākus singlus un jaunu EP "When We Think About Time" (2022).

Trešo reizi raidījumā Toronto (ON) "indierock" kvartets "Low Life Lolas" ar trešo EP "Better News" (2022)  Agrāk apskatīti abi grupas EP (2019/2021).

Interesantu un kvalitatīvu `sieviešu` kvartetu izveidojušas dvīņu māsas Emmalia and Sarafina Bortolon-Vettor. Kvartets darbojas gadus sešus un pēc debijas EP 2018.g. , 2022.g.oktobrī izdots debijas LP "Malocchio". Kvalitatīvs "postpunk" albums.

Ilgi gaidīts debijas LP "Pleaser" (2022)  izdots Vankūveras (BC) duetam "AC-PDF", kas dalībnieku vārdu abreviatūra (Oliver A. R. Clark & Patrick D. Farrugia). Abi agrāk ir bijuši grupas "Douse" dalībnieki (grupa apskatīta ar debijas LP 2017.g.).2021.g.augustā "AC-PDF" bija raidījumā ar debijas LP iesildošo singlu "Delusional". Grupa koncertos ir kvartets un darbojas "dreampop/artpop" žanrā.

Noslēgumā ar trešo LP "Blue Rev" (2022)  būs gana populārais Toronto (ON) "indiepop/dreampop" kvintets "Alvvays". No grupas otrā LP "Antisocialites" pagājuši jau pieci gadi.

Programmā:

"Linebeck" - "Wast My Time"
"We Should`ve Been Plumbers" - "Sad and Lonely"
"NERiMA" - "Amnesia"
"Mvll Crimes" - "Dirty Fingers"
"Twin River" - "The Other Man" ("Sloan" cover)
"Twin River" - "I`m Alright"
"Low Life Lolas" - "Meets the Sun"
"Bonnie Trash" - "Silence Is a Killer"
"Bonnie Trash" - "Perfect Moment"
"AC-PDF" - "In Order to Live"
"AC-PDF" - "The Obvious Answer"
"Alvvays" - "Easy On My Own" (live)
"Alvvays" - "Many Mirrors" (live)