Raidījumā apskatīsim astoņas grupas (četras pirmoreiz) no Ķīnas, Taivānas, Honkongas - valstīm un teritorijām, kurās runā ķīniešu valodā - līdz ar to būs daudz dziesmu šajā valodā.

Raidījuma galvenais uzsvars uz jaunajām "postpunk" grupām no Ķīnas.

Sičuanas provinces galvaspilsēta Čengdu kļuvusi par Ķīnas "postpunk" aktuālo centru, kur pēdējos gados dibinātas vairākas ļoti kvalitatīvas lokālas grupas, kuras pēc ierakstu satura var konkurēt ar Eiropas un ASV žanra labākajiem paraugiem. Divas jau šogad prezentētas abos šīgada raidījumos par Dienvisaustrumāziju, bet klāt atkal ar jauniem LP.

Kvartets "群像乐队 Group Portrait" jūlijā izdevis debijas LP "低迷聚会 (Downward Gathering)" ķīniešu valodā un kvartets "Sonicave" jau pēc pusotragada kopš debijas LP, septembrī izdevis otro LP "荒誕故事集(A Collection of Absurd Tales)" angļu valodā.Februārī apskatījām grupas debijas LP "Rushing Hours" (2019).

Vēl no Ķīnas būs divas jaunas "postpunk" grupas ar debijas EP - Čengdu kvartets "隐海乐队The Hidden Sea" ar EP "隐匿征兆 (Hidden Signs)" (ķīniešu val.) un Pekinas trio "8 Immortals Restaurant" ar EP "极乐大厦揭幕 (Inauguration of the Pleasure Dome)" (angļu val.).Grupas nosaukums saistās arī ar kādu baisu vēsturisku notikumu 1985.g.Makao restorānā.

No Taivānas pirmoreiz jauns "indiepop" kvartets "Codie" ar debijas EP "不得不的必然 (Inevitable)" (2020)(ķiniešu val.) un "indiepop/mathpop" kvartets "打倒三明治 Sandwich Fail" ar debijas LP "茹毛飲血 (Life of Savage)" (2021)(ķīniešu val.).

No Honkongas sengaidīts, jūlijā izdots debijas LP "Lucid Express" no "dreamgaze/shoegaze" kvinteta "Lucid Express" (ex.Thud), kas divreiz bijis raidījumā ar debijas EP "Floret" (2015) un singlu "Still Still" (2018). Trešo reizi ar jūlijā izdotu singlu "而你我都知道一切回不去了" ķīniešu valodā būs "indiepop/mathpop" kvartets "GDJYB". 2017.g.apskatījām grupas debijas LP "23:59 Before Tomorrow" un debijas EP "GDJYB 雞蛋蒸肉餅" (2014).

Programmā:

八仙饭店 8 Immortals Restaurant" - "青少年哪吒"
隐海乐队The Hidden Sea" - "信念
"群像乐队 Group Portrait" - "低迷聚会 (Downward Gathering)" (Full Album)
"Sonicave" - "荒誕故事集"(A Collection of Absurd Tales) (Full Album)
"Codie" - "慷慨"
打倒三明治 Sandwich Fail" - "在燈火消逝的前夕"
"Lucid Express" - "Hotel 65"
"GDJYB" - "而你我都知道一切回不去了"