Ar desmit grupām apskatīsim jaunumus no UK un Īrijas. Vairākas jaunās grupas, pieredzējušo grupu "Alunah" un "Dystopian Future Movies" jaunie albumi, īru "Katie Kim" ceturtais LP.

Jaunais un aktīvi koncertējošais Hulas "indiepop" sekstets ar trim dalībniecēm būs ar 2021.g.septembrī izdoto debijas LP "Modern Tricks For Living". Šogad izdoti arī divi jauni singli.

Jauna "postpunk/punkrock" grupa no Velsas, Kārdifas kvintets "Panic Shack" būs ar debijas EP "Baby Shack" (2022). Grupa piedalījusies vairākos festivālos, BBC Radio 1 un BBC Radio 6, Radio X.

Vairāku zināmu grupu ("September Girls", "PINS", "Girls Names") trīs bijušie dalībnieki izveidojuši jaunu , kvalitatīvu "postpunk" trio "Grave Goods", kas 29.oktobrī izdevis debijas EP "Tuesday.Nothing Exists".

Pirmoreiz gana pieredzējis Southemptonas "prog/stoner/avantrock" kvartets "A Formal Horse" būs ar otro LP "Meat Mallet" (2021).

Otro reizi Mančesteras "indie/dreampop/shoegaze" kvartets "Cruush" kas turpina izdot singlus no 2019.g.Kopā izdoti deviņi singli un jaunākais iznācis 23.novembrī.14.septembrī izdots singls "False Start"  kopā ar video.

Divas pieredzējušas grupas izdevušas savus jaunos LP. 15.aprīlī Birmingemas "psychodelic/doom" kvartets "Alunah" pēc trīs gadiem kopš apskatītā piektā LP "Violet Hour", izdevis savu jauno LP "Strange Machine". Grupa turpina savu žanru ar spēcīgo vokālisti Sean Greenway.

Gana savdabīgs padevies jaunais albums Notingemas kvartetam "Dystopian Future Movies". Raidījumā iecienītā kvarteta trešais LP "War of Ether" izdots 7.oktobrī ar lielākām "progrock" ietekmēm kā agrākajos "postrock/doom" albumos, kas izdoti un apskatīti 2017. un 2020.g.

No Īrijas otro reizi pazīstamā eksperimentālā/indie/drone māksliniece "Katie Kim" (Katie Sullivan). Tiešām gana ilgs laiks pagājis kopš viņas iepriekšējā un raidījumā apskatītā trešā LP "Salt", kurš izdots 2016.g. Katie ir dziesmu autore un multiinstrumentāliste, bet albuma "Hour of the Ox" (2022) ierakstā piedalījušies vēl seši mūziķi.

Trešo reizi ar otro LP "Leave the Light On" (2022) būs Dublinas `sieviešu` kvartets "Pillow Queens".Agrāk apskatīts grupas debijas LP "In Waiting" (2020) un 2 EP "State of the State" (2019).

Noslēgumā jaunais Korkas "dreampop" kvartets "Mossy" būs ar debijas singlu "Accord" (2021). Šogad izdoti vēl divi singli.Vēl viena jaunās paaudzes žanra grupa līdzās nesen apskatītajai "Floorshow".

Programmā:

"Low Hummer" - "Human Behavoir"
"Panic Shack" - "The Ick" (live)
"Grave Goods" - "Story"
"A Formal Horse" - "Someon`s After My Malted Milk"
"A Formal Horse" - "Space8" (live)
"Cruush" - "False Start"
"Alunah" - "The Earth Spins"
"Dystopian Future Movies" -"Critical Mass"
"Katie Kim" - "Golden Circles"
"Pillow Queens" - "Hearts & Minds"
"Mossy" - "Accord"