Raidījumā apskatīsim jaunākos albumus no Rietumeiropas, piecas agrāk bijušas grupas izdevušas jaunus albumus un pirmoreiz Hamburgas kvartets "Grundeis".

Labs jaunatklājums ir 2018.g. dibinātais Hamburgas "darkly/postpunk/emo/gothic" kvartets "Grundeis", ar pārliecinošu debijas LP "Amygdala" (2021), kur mazzināmā lokālā grupa labi piesaka sevi.

Vēl no Vācijas otro reizi būs 2018.g. veidotais Ķelnes "neopsych/postpunk" kvintets "Gong Wah" ar otro LP "A Second" (2022). Uzmanības vērts albums. 2020.g.decembrī apskatījām viņu debijas LP"Gong Wah" (2020).

Un trešo reizi Berlīnes "indie/sadgaze" kvartets "Lacy Kruger & the Lost Boys" ar ceturto LP "Teen Tapes (for performing your own stunts)" (2022). Par Dienvidāfrikas Republikā dzimušo Lacy Kruger (piecus gadus dzīvo Berlīnē) un viņas visu radošo darbību no 2010.g. bija raidījums 2020.g.maijā. Jaunais albums ir gana dzīvīgāks un dinamiskās kā iepriekšējais 2021.g. LP.

No Šveices otro reizi būs divas grupas - Bernes "postmetal/doomgaze" trio "E-L-R" ar otro LP "Vexier" (2022) un Lozannas "postrock" kvartets "Køde"ar jaunu EP "The Best We Can" (2021). Abām grupām 2019.g. tika apskatīti debijas LP.

Kovid laiku veidojot savu piekto albumu pavadījusi viena no pazīstamākajām "darkrock" grupām Eiropā - Nīderlandes kvintets "GGGOLDDD" (agrāk zināms vienkārši kā "Gold"). Jaunais albums "This Shame Should Not Be Mine" (2022), kas izdots 1.aprīlī , ir jauns pagrieziens žanru sajaukumā daudz vairāk iekļaujot mūzikā elektroniku, bet tāpat turpinot risināt sāpīgās sieviešu līdztiesības un pazemošanas tēmas, ko pārstāv tekstos vokāliste Milena Eva. Grupas iepriekšējais albums "Why Aren't You Laughing?" iznāca 2019.g.aprīlī.

Programmā":

"Gong Wah" - "Consolation"
"Gong Wah" - "This Life"
"Grundeis" - "Bleed"
"Grundeis" - "Rejection"
"Lacy Kruger & the Lost Boys" - "Autobiography of an Evening"
"Lacy Kruger & the Lost Boys" - "Escape"
"E-L-R" - "Fleurs of Decay"
"Køde" - "This Smile"
"GGGOLDDD" - "Like Magic"
"GGGOLDDD" - "Invisible"