Ar desmit dažādu žanru grupu mūziku no Vācijas, Austrijas, Beļģijas un Nīderlandes apskatīsim jaunumus no Rietumeiropas. Piecas grupas raidījumā skanēs pirmoreiz.

No Vācijas pirmoreiz Izraēlas izcelsmes Berlīnē bāzētais "postpunk/garage" trio "Jealous" ar debijas LP "Lover/What`s Your Damage?" (2021), kurš sastāv no diviem EP ar dažādiem bundziniekiem. Grupa 2022.g.rudenī bija UK/EU tūrē.

Pirmoreiz arī Freiburgas "psych/artrock/desertrock" kvartets "Sound of Smoke", kurš īsā laikā izdevis divus LP un būs ar otro , 24.februārī izdoto "Phases" (2023). Pieredzējušu mūziķu apvienība.

Vairākas reizes raidījumā bijusi Berlīnē bāzētā (6 gadus) Dienvidāfrikas Republikas solomāksliniece Lacy Kruger par kuras daiļradi 2020.g. maijā bijis atsevišķs raidījums. Viņas soloprojekts ”Lucy Kruger & The Lost Boys” 7.aprīlī izdevis piekto LP "Heaving" (2023). Albums ir dinamisks, katra dziesma ir atšķirīga, tāpēc savijas dažādi žanri - "psychodelic", "triprock", "artpop". Lielu daļu basa, bungu un ģitāru albumā ierakstījis viņas ilggadējais partneris André Leo. Jaunais albums izdots tikai gadu pēc iepriekšējā LP, ko arī apskatījām raidījumā.

Trešo reizi no Austrijas Grācas "indiepop/dreampop" kvintets "Crush" ar otro LP "Past Perfect" (2023). Gana klasisks, pat vienveidīgs "indiepop" albums. Agrāk esam apskatījuši grupas debijas LP "Sugarcoat" (2018) un EP "Sundown" (2020).

No Beļģijas otro reizi ar 14.arīlī izdoto otro LP "Escape Somehow" (2023) https://open.spotify.com/album/35vPa8klyCtX0e6qBynQDA būs Limburgas "postpunk/grunge" trio "Peuk".Labi ģitārisks albums kā no 90-mitiem.2020.g.aprīlī apskatījām debijas LP "Peuk" (2019).

2022.g.novembrī apskatījām jauno, daudzsološo beļģu "dreampop/dreamgaze" kvartetu no Liežas "Eosine" ar debijas EP "Obsidian". Grupa pēc diviem iesildošiem singliem 28.aprīlī izdevusi otro EP "Coralline" (2023).

No Nīderlandes četras grupas. Divas Amterdamas "grunge-pop" grupas - pirmoreiz kvintets "POM", kurš izdevis debijas EP "Lately" (2021) un sekojošus tam piecus singlus un būs ar singlu "Piglet" (2021),
trešo reizi kvartets "Tape Toy, kurš pēc apskatītā 2022.g. debijas LP "Honey , WTF" 14.aprīlī izdevis piecu dziesmu EP "TTYS" (2023).

Vēl pirmoreiz divas grupas - Amsterdamas "indiepop/rock" kvartets "Stella" ar vienu no jaunajiem singliem "Satisfied" (2023). Grupa darbojas no 2019.g. un izdevusi vairākus singlus, jaunais singls iesilda debijas EP "I Love You , Fish", kas gaidāms rudenī.
Noslēgumā jaunais Tilburgas "indiepop" trio "Mood Bored" ar 28.aprīlī izdoto debijas EP "Bored" (2023).

Programmā:

"Jealous" - "Blackeye" (live)
"Sound of Smoke" - "Phases"
”Lucy Kruger & The Lost Boys” - "Burning Building"
”Lucy Kruger & The Lost Boys” - "Howl" (live)
"Crush" - "Speed of Light"
"Peuk" - "If So"
"Peuk" - "Enabler"
"Eosine" - "Ciarán" (live)
"Stella" - "Satisfied" (live)
"POM" - "Piglet" (live)
"Tape Toy" - "November"
"Mood Bored" - "Pour Into Me" (live)