Raidījumā apskatīsim astoņu grupu (visas raidījumā pirmoreiz) jaunumus no Rietumeiropas.

Vairākas jaunās grupas ar singliem un debijas EP, debijas LP no Cīrihes "Batbait", Amsterdamas "Loupe" un Haseltas "Yerra Yerra", otrie LP no Bāzeles "Asbest" un Berlīnes "Ursular", trešais LP no Roterdamas "Lone Wolf".

Diseldorfas (DE) jaunais "dreampop" kvintets "Attic Ocean" ienācis žanra apritē gada laikā izdodot trīs dubultsinglus un trīs video. Pagaidām vēl koncertē lokāli, DKFM apritē. Būs ar dziesmu "Fall" (2023).

Hamburgas (DE) jaunais "indiepop" kvartets "Willow Parlo", kura līdere ir Noemi Bunk, būs ar debijas EP "Willow Parlo" (2022).

Vēl no Berlīnes, cita žanra - "doom/darkpostmetal" kvartets "Ursular" ar otro LP "Preta" (2023). Četras garas žanra dziesmas ar saksofona ieskicēm vokālistes Babett Richter izpildījumā.

No Šveices divas grupas: Bāzeles 2016.g. dibinātais "postpunk/noiserock" trio "Asbest" ar otro LP "Cyanide" (2023).  Gana kvalitatīva žanra grupa, kas agrāk nebija pamanīta, 2018.g. izdeva debijas LP "Driven". Cīrihes `sieviešu` "postpunk/garagerock" kvartets "Batbait" ar debijas LP "Dirty Clothes" (2022)  Jaunietes veikušas divas Šveices tūres 2022.un 2023.g.

No Nīderlandes divas grupas: Amsterdamas `sieviešu` kvartets "Loupe" ar debijas LP "Do You Ever Wonder What Comes Next ?" (2023). Jaunietes sagatavojušas labu žanra albumu, atbalstot to ar tūri Vācijā un Nīderlandē. Roterdamas "post-pop/punk" kvartets "Love Wolf" ar trešo LP "Haze Wave" (2023). Tiešām pirmoreiz var teikt, ka ir veiksmīgi atklāts jauns t.s. "post..." žanrs. Agrākie albumi izdoti 2018. un 2019.g.

Noslēgumā no Beļģijas jauns "powerpop" trio no Haseltas "Yerra Yerra" ar debijas LP "Yerra Yerra" (2023)  Grupa ātri, pēc dažiem singliem, izdevusi žanriski daudzveidīgu debijas albumu. Grupa koncertējusi Beļģijā un Nīderlandē.

Programmā:

"Attic Ocean" - "Fall"
"Willow Parlo" - "Godless" (live)
"Ursular" - "Siren"
"Asbest" - "Autodigestion"
"Asbest" - "Dystopium"
"Batbait" - "Sinking In"
"Loupe" - "So Far So Good"
"Loupe" - "When It All Comes Back"
"Lone Wolf" - "Stay Home"
"Lone Wolf" - "Easier Now"
"Yerra Yerra" - "Mars"