Raidījumā ar deviņām grupām apskatīsim jaunumus no Rietumeiropas, piecas pirmoreiz. Vairāku jaunu "indiepop" grupu - "Cloud Cafe, "Soft Loft", "Mayorga", "Dreamwheel" debijas EP, otrais EP no "dreamgaze" kvarteta "Sloe Noon", `smagās mūzikas` grupas "Predatory Void" (BE) un "Radiant." (FR), trešais LP no Tulūzas "postpunk" grupas "Princess Thailand".

Otro reizi agrāk Braitonā, tagad Berlīnē bāzētais Anna Olivia Böke vadītais "dreampop/dreamgaze" kvartets "Sloe Noon" ar otro EP "Liminality" (2022). Anna pēc studijām UK atgriezusies dzimtajā Berlīnē un izveidojusi jaunu sastāvu ar lieliem mērķiem 2024.g.

2021.g. veidotais internacionālais Austrijā bāzētais "dreamgaze" studijas duets (Julia Gaeta (ex.Madrigal , ex-Albez Duz , ex-Restless Ghosts) un Evan Linger ( Skeletonwitch, Cultist )) ar atbilstošu nosaukumu - "Dreamwheel" izdevis debijas EP "Redeemer" (2023). Labs vidusmēra žanra EP.

No Nīderlandes pirmoreiz jauns Amsterdamas "indiepop" kvartets "Cloud Cafe" ar debijas EP "Cloud Cafe" (2023) un otro reizi pieredzējušo mūziķu kvinteta "Habitants" pirmais singls "Highways" no otrā LP "Alma", kurš iznāks 2024.g.1.martā. Grupas debijas LP bija augstu novērtēts - 2018.g.LP TOP 12.

No Šveices pirmoreiz vokālistes/ģitāristes Jorinas Stamm vadītais "indiepop" kvintets "Soft Loft" ar debijas EP "In Case You Still Get Lonely" (2023) . Pirmspandēmijas laikā viņa vadīja "indiepop" grupu "Ellas".

Tāpat pirmoreiz vēl viens jauns "indiepop" kvartets "Mayorga" no Gentas (BE) ar 27.oktobrī izdoto debijas EP "It Is Until It Isn`t".

Noslēguma daļā `smagāka` mūzika - "darkpostmetal/deathmetal žanra "debijas LP "Seven Keys of the Discomfort of Being" (2023) no Gentas (BE) "Predatory Void". Gana smags un kvalitatīvs žanra produkts no grupas kura mēģina ieiet lielajā metāla mūzikas apritē. Novembrī/decembrī grupai notiek gara Rietumeiropas tūre (citi beļģu žanra konkurenti "Wolvennest" un "Takh" arī izdevuši jaunus albumus).

No Francijas pirmoreiz jauns Parīzes "dark/postrock/postpunk" trio "Radiant." ar diviem izdotiem EP angļu valodā. Debijas EP "Radiant." (2019) un otrais EP "ORA" (2022) atstāj labu iespaidu no lokālās mazzināmās grupas, kas atgādina pēc mūzikas un vokāla (Simona Maurone) populāro beļģu "Brutus".

Vēl no Francijas trešo reizi Tulūzas klasiskā "postpunk" kvintets "Princess Thailand" ar karsto, trešo LP "Golden Frames", kas izdots 24.novembrī ar desmit dziesmām. 2020.g. raidījuma LP Topā 22.vietā bija grupas otrais LP "And We Shine" (2020). 2024.aprīlī grupai paredzēta Vācijas tūre.

Programmā:

"Sloe Noon" - "Phthonus"
"Dreamwheel" - "Wild Days"
"Cloud Cafe" - "Some Times" (live)
"Habitants" - "Highways"
"Soft Loft" - "Is It Me" (live)
"Mayorga" - "Weekend Lover"
"Predatory Void"- "Shedding Weathered Skin"
"Princess Thailand" - "Ghost Car"
"Princess Thailand" - "Machina"
"Radiant."- "Rims"
"Radiant." - "Cut/Open"