Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim jaunākos 2024.g. dažādu žanru albumus no Rietumeiropas, piecas grupas pirmoreiz. Vairāki debijas EP no grupām "Hallway" (DE), "Hear Me Out" (DE), "Library Card" (NL), "Maquillage" (BE), debijas LP no "Intrusive Thoughts" (FR) un "Dog Park" (FR) .Trešais LP no "darkrock" kvinteta "Dool" (NL), otrais LP no "postroka" kvinteta "Habitants" (NL) un debijas LP no "postgrunge" trio "ILA" (BE).

Ievadā trīs grupas no Vācijas, pirmoreiz ar debijas EP divas grupas: Minhenes "indiegaze" sekstets "Hallway" ar EP "Hallway" (2024), Belefeldes "postpunk" kvintets "Hear Me Out" ar EP "Permanent Thoughts" (2024).

Otro reizi ar EP ""Flawless (2024) būs Berlīnes "anarcho post punk" kvartets "CIERŃ". EP seko 2022.g.maijā izdotajam debijas LP "The Emperor Rx" (2022) , kas 2022.g. raidījuma LP Topā bija 24.vietā.

No Beļģijas pirmoreiz jauns "shoegaze" kvartets "Maquillage" , kurā vokāliste/ģitāriste ir Gioia Podesta no izjukušā Veronas (IT) kvarteta "You , Nothing" (pārējie dalībnieki izveidoja Veronā jau nesen apskatīto grupu "May Eyes Love"). Kvartets izdevis debijas EP "Kabuki Brush" (2024)  ar piecām dziesmām un video dziesmai "Blue".

Beļģu intensīvais "indierock/postgrunge" trio "ILA" raidījumā trešo reizi ar debijas LP "Ayna" (2024). Grupas līdere ir beļģu-turku izcelsmes vokāliste/ģitāriste Ilayda Cicek , un viena no dziesmām būs turku valodā. Agrāk apskatīti un labi novērtēti abi EP "Montage" (2019) un "Felt" (2021).

No Nīderlandes trīs grupas: pirmoreiz aktuāls un aktīvi koncertējošs Roterdamas "postpunk" kvartets "Library Card" ar debijas EP "Nothing, Interesting" (2024)>

Ceturto reizi ar otro LP "Alma" (2024)  būs pieredzējušu mūziķu "postroka" kvintets "Habitants". Jau agrākajos raidījumos tika iekļauti divi singli "Morgen" un "Highways" no šī LP. Grupas debijas LP "One Self" (2018) bija augstajā 4.vietā 2018.g. LP topā.

Ceturto reizi raidījumā pazīstamais un kvalitatīvais "darkrock" kvintets "Dool" ar trešo LP "The Shape of Fluidity" (2024). Albums ar blīvo ģitārisko skanējumu turpina grupas agrāko un apskatīto albumu "Here Now , Thre Then" (2017) un "Sumerland" (2020) ceļu. Grupa piedalījusies daudzos lielos tumšās un smagās/metāla mūzikas festivālos, veidota 2015.g. Roterdamā.

Noslēgumā no Francijas pirmoreiz divas grupas: ar debijas LP "Dysphorie" (2024) būs jaunais Rouenas klasiskā "postpunk" kvartets "Intrusive Thoughts". Gana agresīvs "postpanka" un "pankroka" savienojums .
un debijas LP "Festina Lente" (2024) no Parīzes "indiepop" kvarteta "Dog Park". Klasisks žanra albums.

Programmā:

"Hallway" - "Maelstrom"
"Hear Me Out" - "Warment Zement" (live)
"CIERŃ" - "Puppets"
"Maquillage" - "Loneliness"
"ILA" - "Make It Easy"
"ILA" - "Ben Anlamam"
"Library Card" - "Well , Actually"
"Habitants" - "Youth"
"Dool" - "Self-Dissect"
"Dool" - "Evil In You"
"Intrusive Thoughts" - "Five Times"
"Dog Park" - "Mirror"