Raidījumā apskatīsim jaunumus no Ziemeļvalstīm - Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas. Vairākas jaunās grupas ar debijas albumiem, trešais albums no Helsinku "dreampop" kvintetam "Radio Supernova".

No Somijas jauns Helsinku "dark/synth/psychodelic" `sieviešu trio "Babes in the Abyss" - darbojas sešus gadus iesākot ar vairākiem demo, tad 2020.g. tika izdots debijas EP un 2022.g. otrais EP "Physis" (2022).

Trešo reizi raidījumā Helsinku "dreampop" kvintets "Radio Supernova", kas darbojas somu valodā un jau regulāri, ik pēc diviem gadiem izdod albumus. Jaunais, trešais albums "Paratiisi" (Paradīze) izdots 3.martā ar 8 dziesmām. Pēc albuma ieraksta grupu atstājusi visu albumu vokāliste Inkeri Riikonen, to aizvietojot ar bekvokālisti Elina Rihikainen. Agrāk apskatīti abi grupas albumi, kas izdoti 2019. un 2021.g.

No Zviedrijas trīs jaunas grupas - Stokholmas "neo-psych/garagepop" kvartets "Sunny A.M." ar debijas EP "All the Lights On" (2023).

Pieredzējušu mūziķu lokālais Gēteborgas "punk/postpunk" kvartets "Livet Lekte", kas darbojas zviedru valodā, būs ar debijas LP "Tänk på Barnen" (2023) (Padomājiet par bērniem). Kvalitatīvs žanra albums.

Un sevišķi gribas izcelt pagaidām mazzināmo zviedru valodas Gēteborgas klasiskā "postpunk" kvartetu "Ond Cirkel" ("Sub Circle") ar debijas LP "Br​ä​cklig Jord" (2023) (Trauslā zeme). Ļoti labs žanra albums no lokālas jauniešu grupas.

No Norvēģijas - jaunais `sieviešu` "indie/garagepop" kvartets "Veps", kas pievienojies pazīstamajam "Kanine Rec.", izdevis debijas LP "Oslo Park" (2022).

Otro reizi raidījumā kvalitatīvais Oslo "powerpop" kvartets "Up Against Phantom" ar jaunāko singlu "The Sun King", kas seko jau vairākiem izdotiem singliem pēc otrā LP "Trieste" (2019) , kurš bija 24.vietā LP TOP 2019.

Noslēgumā Kopenhāgenas "modernrock" kvarteta "Foon" otrais EP "Monochrome Road" (2023), kuru grupa veidoja vairākus gadus, izdodot vairākus singlus ar video. Klasisks žanra EP.

Programmā:

"Babes in the Abyss" - "Balsamic Moon"
"Radio Supernova" - "Paratiisi"
"Sunny A.M." - "In the Meantime" (live)
"Ond Cirkel" - "Barri​ä​rer"
"Ond Cirkel" - "Oavsett Vad"
"Ond Cirkel" - "Alla Andra S​ä​ger"
"Livet Lekte" - "Tio Män"
"Livet Lekte" - "Snart Dags Igen"
"Veps" - "Mooney Tunes"
"Up Against Phantom" - "The Sun King"
"Foon" - "The Compass"