Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim jaunumus no Ziemeļvalstīm - Somijas, Zviedrijas, Dānijas un Norvēģijas. Trīs jaunas grupas ar debijas EP - "Moonwards" (FI), "Dog Park" (SE), "Ocean Daze" (NO), kā arī debijas LP no "Washing Machina" (SE). Otro reizi raidījumā ar otrajiem LP - "Kindsight" (DK) un "Spunsugar" (SE), kā arī otrais LP no Malmo (SE) "darkpostrock" kvinteta "Den Der Hale".

Ievadā divas jaunas Helsinku (FI) grupas: somu valodas "dreampop" kvartets "Hattara" veidots 2022.g., izdevis četrus singlus un būs ar septembrī izdoto "Filmi" (2023); "indiegaze" kvintets "Moonwards" (izveidots 2022.g.) ar 16.februārī izdoto debijas EP "Moonwards" (2024). Grupa ir radio DKFM apritē.

No Dānijas otro reizi ar 19.aprīlī izdoto otro LP "No Shame No Fame" (2024) būs Kopenhāgenas "powerpop/indiegaze" kvartets "Kindsight". Grupa veidota 2018.g. 2020.g. maijā apskatīts tika debijas LP "Swedish Punk" (2020). Jaunais albums ir gana klasisks `ziemeļvalstu ģitārindiepops`, albuma tūre pa Zviedriju un Dāniju aprīlī/maijā.

No Zviedrijas četras grupas, trīs pirmoreiz. No Gēteborgas Annikas Marman līderētais jaunais "indiepop" kvartets "Dog Park" ar debijas EP "Gemini" (2023).

Malmo "postpsych/darkpostrock" dubultvokāla kvintets "Dan Der Hale" 2.februārī izdevis otro LP "Pastoral Light", kas tiek prezentēts maijā ar septiņu koncertu tūri pa Vāciju, Beļģiju un Franciju. Grupa piedalījusies šīgada "Eurosonic" festivālā Nīderlandē. Debijas LP "Harsyra" izdots 2021.g.

Pirmoreiz ar debijas LP , 2021.g.sākumā veidotais Stokholmas "postgrunge" dubultvokāla kvartets "Washing Machina", kuras mūzikā zināma ietekme no 90. gadu mūzikas. Albums "The Spontaneous Splendid" (2024) izdots 1.martā ar desmit dziesmām, bet pirms tam jau grupas kontā ir divi EP. (2021./2023.g.) Grupa koncertējusi Zviedrijā.

Otro reizi otro LP "A Hole Forever" (2023)  jau "shoegaze" aprindās zināmais Malmo "electro/shoegaze" trio "Spunsugar". Trio veidots 2018.g., darbojas bez bundzinieka, aktīvi izdevis ierakstus no 2019.g. - ir vēl divi EP (2019./2021.g.) un 2020.g.oktobrī apskatītais debijas LP "Drive Through Chapel" (2020). Ir radio DKFM apritē.

Noslēgumā jauns "darkgothgaze/postrock" kvartets "Ocean Daze" no Oslo (NO) ar debijas EP "Destroyer" (2024). Agrākos gados grupa vēl izdevusi trīs singlus un koncertējusi pagaidām tikai Oslo.

Programmā:

"Hattara" - "Filmi"
"Moonwards" - "Black Coffee"
"Kindsight" - "Eyelids"
"Kindsight" - "Love You Baby All the Time"
"Dog Park" - "Act As If"
"Dan Der Hale" - "The Horse From Turin"
"Washing Machina" - "Uncompletable"
"Washing Machina" - "Eaten People"
"Spunsugar" - "Skin Unwell"
"Spunsugar" - "Taxidermy"
"Ocean Daze" - "Murder Your Memory"