Raidījumā apskatīsim dažādu žanru jaunos "indierock" (postpunk/punk/postgrunge/emo/shoegaze/postrock) albumus no ASV. Paredzētas deviņas grupas, astoņas pirmoreiz.

Pagaidām mazzināmais, agrāk Floridā, tagad Ņujorkā bāzētais "postpunk/fuzzpop" kvartets "UV-TV" būs ar trešo LP "Always Something" (2021).  Turklāt grupa pašlaik atrodas garā Eiropas un UK tūrē, kurā paredzēti 28 pasākumi !

Lokālais Čikāgas (IL) "punkrock" kvartets "Touched by Ghoul" būs ar otro LP "Cancel the World" (2021) un Filadelfijas (PA) "postgrunge" trio "Screamcloud" būs ar 2021.g.oktobrī izdoto debijas LP "Let`s Break Something".

Īpaši atzīmējams Džeksonas (MS) "emo/grungegaze" kvintets "Kicking" , kurš veidots 2017.g. un izdevis jau trīs EP (2017/2018/2022) un debijas LP "Modern Witch" (2019). Daudzsološa žanra grupa.

Trīs jaunas grupas būs ar debijas EP - Ričmondas (VA) "postpunk/shoegaze" kvartets "She" ar EP "TRL 2004" (2020) , Losandželosas (CA) "shoegaze/noiserock" trio "Julie" ar EP "Pushing Daisies" (2021)  un Losandželosas (CA) "shoegaze/postrock" trio "Bloodslide" ar EP "Bloodslide" (2021). Trio galvenā atpazīstamā persona ir Frenka Sinatras mazmeita AJ Lambert ar agrāko pieredzi vairākās mazzināmās grupās un darbošanos kino industrijā.

Jau gana pazīstamais un Eiropā tūrē bijušais Sacramento (CA) "garagepunk" trio "Destroy Boys" būs ar trešo LP "Open Mouth, Open Heart" (2021). Lai gan grupas nosaukumā ir zēni, trio veidotājas ir vokālistes/ģitāristes Aleksa un Violeta, kas ap sevi mainījušas vairākus basistus un bundziniekus.

Noslēgumā trešo reizi Mayas Stoner vadītais Portlendas (OR) kvartets "Floating Room" ar jauno EP "Shima" (12.11.2021)  2017.un 2018.g. esam apskatījuši abus grupas LP.

Programmā:

"UV-TV" - "I Don`t Mind"
"Touched by Ghoul" - "Better Than Me"
"Touched by Ghoul" - "Yacht Problems"
"She" - "She"
"Screamcloud" - "Let`s Break Something"
"Kicking" - "Underfed"
"Kicking" - "Flowers"
"Destroy Boys" - "Te Llevo Conmigo"
"Destroy Boys" - "Ruins"
"Julie" - "Lochness"
"Bloodslide" - "Pica"
"Floating Room" - "I Wrote This Song For You"